رپورتاژ: پیش‌بینی رشد ۶۲ درصدی درآمد توسعه دهندگان موبایلی تا سال ۱۴۰۰

0

مسعود بوالحسنی مدیرعامل آتی تل با بررسی تحلیل آمار ارایه شده از شرکت های تحقیقاتی در بازار اپلکیشن‌ها، بازی‌ها و تلفن‌های هوشمند گفت پیش بینی می‌شود تا سال ۱۴۰۰ سهم توسعه‌دهندگان از اپلیکشن‌ها و بازی‌های موبایل (درآمد حاصل از فروش و تبلیغات درون برنامه‌ای) با رشد ۶۲ درصدی مواجه شده و به رقم ۷۵۶هزار میلیارد تومان در جهان برسد که سرعت رشد توسعه دهندگان و استودیوهای بازی‌سازی در ایران در کنار ابزارهای معرفی مطلوب و بهینه می‌تواند سهم آن‌ها را از این مبلغ به شکل چشم‌گیری افزایش دهد. 

بوالحسنی ادامه داد: با تحلیل آمارهای مطرح شده، اهمیت معرفی درست اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها به کاربران بیش از پیش مطرح شده و شرکت آتی تل با همین نگاه توانسته است تا با ایجاد یک بستر مناسب برای توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها و استودیوهای بازی سازی به معرفی درست اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی اقدام کند.
این فعال حوزه نرم افزار با تاکید بر بیشتر شدن استفاده کاربران ایرانی از اپلیکیشن‌های موبایلی به منظور انجام امور روزمره خود، از طریق مارکت‌های ایرانی و خارجی، گفت: معرفی و البته فرهنگسازی درست به منظور استفاده بهینه از اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها، این نیاز را بیش از پیش در میان کاربران مطرح کرده است که از مرجعی بی‌طرف با نقد و بررسی درست این برنامه‌ها بتواند خوراک مورد نیاز خود را به نحوی مطلوب در اختیار گیرند و با انتخاب درست اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها بتوانند لذت بیشتری را از تکنولوژی برده و با انجام کارهای روزمره خود به صورت الکترونیکی، سهم مهمی هم در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا ناشی از سفرهای غیرضروری داشته باشند.
مدیرعامل آتی تل ادامه داد: هدف ما برای راه اندازی وب سایت «پانوشت» شناخت کامل ما از نیازهای مخاطبان ایرانی بوده و تلاش کرده‌ایم تا با تیمی حرفه‌ای علاوه بر نقد و بررسی اپلکیشن‌ها و بازی‌های موجود در بازار، در کنار معرفی برترین توسعه دهندگان و استودیوهای بازی‌سازی گام مهمی در هدایت کاربران ایرانی به استفاده از محصولات تولید داخل و بومی شده با نیازمندی‌های ایرانیان برداریم.
بوالحسنی افزود: ما در «پانوشت» با تولید محتوای متنی، صوتی و تصویری خود را به عنوان پل ارتباطی میان توسعه دهندگان و مصرف کنندگان نهایی می‌دانیم و معتقدیم می‌توانیم با ارایه خدمات رایگان به هر دو گروه، تجربه کاربری لذت‌بخشی را برای آن‌ها فراهم کنیم.
مدیرعامل آتی تل با پاسخ به این سوال که «کاربران و توسعه دهندگان چگونه می‌توانند با «پانوشت» در ارتباط باشند؟»، گفت: وب سایت «پانوشت» به نشانی (panevesht.com) بیش از یکسال است که بر روی اینترنت قرار گرفته و تاکنون صدها اپلیکیشن و بازی را مورد نقد و بررسی حرفه‌ای قرار داده است. کاربران و توسعه دهندگان می‌توانند با مراجعه به صفحه درخواست و نقد و بررسی اپلیکیشن، اپلکیشن‌ها و بازی‌های مورد نظر خود را از طریق فرم‌های تعبیه شده در سایت به تیم تولید محتوای پانوشت ارسال کنند و منتظر نقد و بررسی آن باشند. تمامی خدمات نقد و بررسی اپلیکیشن‌ها در وب سایت «پانوشت» به رایگان صورت خواهد گرفت.
برای عضویت در کانال تلگرام پانوشت، کافیست اینجا کلیک کنید.
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.