رپورتاژ آگهی خود را در کدام سایت درج کنم و به کجا سفارش بدهم؟

0

خب، این سوالی است که بسیاری از آگهی‌دهندگان با آن مواجه می‌شوند.

در این زمینه بسیاری اشتباهاتی دارند که منجر به ضایع شدن بودجه تبلیغی آنها می‌شود.

توجه شما را به معیارها و نکات زیر جلب می‌کنم:

۱- سایتی را انتخاب کنید که پیج رنک و اعتیار خوبی داشته باشد، فریب رتبه الکسا را نخورید!

رتبه الکسا را واقعا فراموش کنید. رتبه الکسا اصلا معیار خوبی برای انتخاب سایت درج کننده تبلیغ به صورت عام و رپورتاژ آگهی به صورت عام نیست.

چرا؟

اولا الکسا توضیح بسیار غیرشفافی برای نحوه رتبه‌بندی سایت‌ها دارد. در اینترنت اگر جستجو کنید به تبلیغ شرکت‌های متعددی برمی‌خورید که ادعا می‌کنند به سرعت می‌توانند رتبه الکسای شما را ارتقا بدهند. واقعا هم در اینترنت گاهی به سایت‌های تازه‌کاری برمی‌خوریم که به صورت تصنعی و با تقلب در کوتاه‌مدت رتبه الکسای خود را بالا می‌برند.

در این صورت اگر تنها معیار ما رتبه الکسای یک سایت باشد، هم بازدیدکننده مناسبی پیدا نمی‌کنید و هم مهم‌تر از آن بازدیدکننده شما، صرفا بازدیدککنده گذری خواهد بود که هیچ خرید خاص یا تعاملی با شما نخواهد داشت.

۲- سعی کنید محتوای سایتی که در آن قصد درج رپورتاژ را دارید به محتوای تبلیغ شما نزدیک باشد

فرض کنید می‌خواهید یک کتاب را تبلیغ کنید، در این صورت اگر به سایتی تبلیغ بدهید که ۹۰ درصد محتوای معرفی گیم‌های جدید باشد، هم بازدیدکننده باکیفیتی که کتاب شما را عملا بخرد کسب نخواهید کرد و هم به سبب تنافر کلیدواژه‌های شما با ابر کلمات کلیدی روتین آن سایت، ممکن است گوگل متوجه مصنوعی بودن نوشته و تبلیی بودن آن بشود و ارتقای سئو یا ظاهر شدن در صفحه اول، هیچگاه برای شما رخ ندهد.

۳- هر چه با تجربه‌تر، بهتر!

به تبلیغ‌های قبلی درج‌شده در سایت مورد نظر توجه کنید. ببینید که سایت مفروض تا به حال چند رپورتاژ آگهی درج کرده و چه میزان آگهی‌دهندگان قبلی از آن استقبال می‌کنند.


همینجا می‌‌خواهم درج رپورتاژ و انتشار آن را در سایت یک پزشک به شما پیشنهاد کنیم.

ما بیش از یک دهه است که رپوتاژ درج می‌کنیم. خوشبختانه یک پزشک حالت مجله‌ای متنوع دارد و ما در مورد فناوری – پزشکی – کتاب و فرهنگ – تاریخ و موضوعات اجتماعی تا به حال هزاران نوشته منتشر کرده‌ایم.

بنابراین تبلیغ‌ شما هر چه باشد با نوشته‌های ما هماهنگ است و با کمی پرداخت و پیراسته شدن، برای انتشار مناسب خواهد شد.

برای انتشار رپورتاژ در سایت یک پزشک، با ما تماس بگیرید.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.