مطب تخصصی دکتر فرزانه فرخ نژاد

0

رپورتاژ

متخصص ایمپلنت دندان

متخصص زیبایی(کامپوزیت ونیر-ونیر پرسلن)

متخصص اطفال

متخصص درمان ریشه

متخصص لثه

متخصص ارتودنسی

هدف دندانپزشکی مدرن بازسازی فرم طبیعی دندان،عملکرد،زیبایی،راحتی صحبت کردن و سلامت طبیعی بیمار است و این هدف با حذف پوسیدگی از دندان ها یا جایگزینی دندان های از دست رفته میسر می شود.چیزی که ایمپلنت دندان را درمانی منحصر به فرد کرده توانایی آن در دستیابی به این هدف بدون در نظر گرفتن مواردی نظیر آسیب دیدگی سیستم استخوان دهان یا بیماری است.با این وجود هر چه بیمار دندان بیشتری از دست داده باشد،درمان او با چالش بیشتری مواجه خواهد شد.

در مطب تخصصی دکتر فرخ نژاد تمامی مراحل کار ایمپلنت دندان به صورت جداگانه و توسط متخصص بخش خود انجام می گیرد.شما می توانید جهت رزرو وقت از طریق شماره های تماس ۸۸۸۷۹۱۲۶-۸۸۲۰۵۶۹۵ تماس حاصل فرمائید.

مینای دندان از سخت ترین مواد معدی موجود در بدن است.این ماده همانطور که می دانید روی سطح دندان ها را می پوشاند و نقش بسیار مهمی در محافظت از دندان ها دارد.آسیب دیدن مینای دندان موجب می شود که دندان بیشتر در معرض پوسیدگی است بخصوص در کودکانی که عادت دارند با خوردن شیر به خواب روند.این موضوع باعث می شود قند شیر در دهان بماند و پوسیدگی بیشتر از حد نرمال شایع باشد.

فلوراید ماده معدنی است که در مواد غذایی و حتی آب وجود دارد.در برخی از خمیر دندان ها همانطور که همه ما شنیده ایم این ماده وجود دارد که مانع از پوسیدگی دندان می شود.البته فلوراید به صورت ژل نیز وجود دارد که می توان در منزل آن را روی دندان ها کشید و بعد آن را شست.برای کودکانی که دندان های دائمی خود را درآورده اند باید این کار هر ۶ ماه یکبار انجام شود و شیار دندان ها برای جلوگیری از پوسیدگی زودرس بسته شوند.

شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر فرخ نژاد و رزرو وقت از متخصص اطفال این کیلینیک کمک بگیرید.تماس:۸۸۸۷۹۱۲۶

درمان ریشه یک درمان بسیار حساس و تاثیر گذار بر روی طول عمر دندان است.اگر درمان ریشه ناقص و یا درست انجام نشود باعث ورود میکروارگانیسم ها به داخل استخوان و در نتیجه ایجاد ضایعه می شود.این ضایعه باعث نابودی استخوان اطراف دندان می شود در این صورت حتی امکان جایگذاری ایمپلنت دندان هم وجود نخواهد داشت.این به سود بیمار است تا درمان ریشه خود را به دست دندانپزشک متخصص ریشه بسپارد.

در مطب تخصصی ما شما می توانید از شنبه تا چهارشنبه جهت رزرو وقت با پذیرش کلینیک تماس حاصل فرمائید.

نیم بیشتر مشکلات حساسیت دندان مربوط به تحلیل لثه و استخوان زیر لثه است.این موضوع دلایل متفاوتی چون سن،فشار دو فک بهم ناشی از استرس روزانه،دندان قروچه،حرکات پارافانکشن در خواب و سیگار می باشد.در بعضی موارد با درمان پیوند لثه مشکلات حساسیت دندان حل می شوند اما در صد موفقیت در افراد سیگاری بسیار پایین است.بیمارانی که دندان قروچه یا حرکات پارافانکشن دارند،برای پیشگیری از تحلیل لثه باید به دندانپزشک خود مراجعه کرده و در صورت تشخیص متخصص از گارد شبانه استفاه کنند.پیوند لثه تنها توسط متخصصین لثه باید انجام شود بخصوص در افرادی که تحلیل لثه آنها در ناحیه زیبایی می باشد.

متخصص لثه کلینیک دکتر فرخ نژاد آماده خدمت رسانی به شما بیماران عزیز می باشند و به علت محدودیت وقتی شما عزیزان باید وقت خود را از قبل رزرو فرمائید.

ارتودنسی درمانی برای ناهنجاری های فک،صورت و دندان هاست.این ناهنجاری ها احتمال دارد ارثی و یا در اثر کشیدن دندان های شیری پیش از موعد و یا در اثر ضربه و تصادف باشد.در هر صورت و به هر دلیل که باشد این ناهنجاری ها در کودکان قابل درمان و پیشگیری است.البته در بزرگسالان نیز این درمان انجام می شود اما زمان پاسخ درمان کمی طولانی تر از کودکان است.

بعد از درمان ارتودنسی بیماران نیازمند درمان زیبایی هستند.زیرا درمان ارتودنسی موقعیت قرار گیری دندان ها را اصلاح می کند اما فرم آناتومی آنها را تغییر نمی دهد به علاوه بعد از درمان ارتودنسی بعضی از ناهنجاری های دندان و نازیبایی ها تازه مشخص می شوند که با ونیر کامپوزیت و یا ونیر پرسلن قابل اصلاح هستند.

در مطب تخصصی دکتر فرخ نژاد بعد از درمان ارتودنسی توسط متخصص کلینیک اصلاحات زیبایی به دست متخصص زیبایی کلینیک که دکتر فرخ نژاد هستند انجام می گیرد.ایشان عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا می باشد واز متد و مواد به روز آمریکا برای کارهای زیبایی استفاده می کنند.شما می توانید برای رزرو وقت جهت کارهای دندانپزشکی زیبایی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح تا ۲ عصر با پذیرش مطب تماس حاصل فرمائید.

جدول تخفیف های ایمپلنت سال ۱۳۹۷

انواع برند موجود در مطب قیمت یک پایه با روکش(به تومان) این هزینه شامل قطعات و لابراتوار و هزینه مطب به صورت زیر پرداخت می شود
ITI اشترومن  سوئیسی

      یا

   SPI    

با احتساب یورو روز ۶۲۰۰۰۰۰ قیمت با تخفیف

۴۸۰۰۰۰۰

۲۶۰۰۰۰۰زمان جراحی

+

۱ملیون زمان قالبگیری

+

۱۲۰۰۰۰۰تومان زمان تحویل روکش

 

انواع برند های موجود در مطب قیمت کل ایمپلنت از جراحی تا روکش نحوه پرداخت این هزینه که شامل لابراتوار و هزینه قطعات و هزینه پزشک می باشد
      ایمپلنت آمریکایی Zimmer با احتساب دلار به روز ۶۰۰۰۰۰۰تومان که با تخفیف نهایی ۴۹۰۰۰۰۰ ۳ملیون تومان در مرحله جراحی

+

۱۹۰۰۰۰۰تومان زمان قالبگیری با روکش تمام سرامیک

انواع برند موجود در مطب قیمت کل ایمپلنت از جراحی تا روکش نحوه پرداخت این هزینه که شامل لابراتوار قطعات و هزینه پزشک می باشد
ایمپلنت آمریکایی Inter-lock با احتساب دلار روز ۵۵۰۰۰۰۰تومان قیمت با تخفیف ۴۳۰۰۰۰۰ تومان ۲۳۰۰۰۰۰زمان جراحی

+

۱۰۰۰۰۰۰تومان زمان قالبگیری

+

۱۰۰۰۰۰۰تومان زمان تحویل روکش

 

انواع برند موجود در مطب قیمت ایمپلنت از جراحی تا روکش نحوه پرداخت هزینه که شامل هزینه قطعات لابراتوار و پزشک می باشد
ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم

Implantium

قیمت با احتساب دلار روز ۳۵۰۰۰۰۰تومان قیمت با تخفیف ۳۰۰۰۰۰۰تومان ۱۵۰۰۰۰۰تومان زمان جراحی

+

۱۵۰۰۰۰۰تومان زمان قالبگیری

 

قیمت های خدمات تخصصی دندانپزشکی دکتر فرخ نژاد

نوع خدمات دندانپزشکی                              نوع کار رنج قیمت
عصب کشی

یا

اندو

عصب کشی یا روت کانال یا RCT یک تا چهار کاناله ۳۵۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ تومان
 

 

ترمیمی

پرکردگی همرنگ دندان(کامپوزیت)

 

پرکردگی نقره(آمالگام)

 

فایبر پست داخل عاج

۲۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰تومان

۱۵۰۰۰۰تا ۳۰۰۰۰۰تومان

۱۲۰۰۰۰تومان

 

پروتز ثابت

روکش چینی با فلز PFM

 

پست لابراتواری(بازسازی تاج)

 

Zirconium روکش تمام چینی بدون فلز

۵۰۰۰۰۰تومان

 

۲۹۰۰۰۰تومان

 

۷۰۰۰۰۰تومان

 

 

 

 

 

دندانپزشکی اطفال

عصب کشی و پرکردن اطفال

 

روکش اطفال

 

شیار پوش دندانهای دائمی اطفال

 

ترمیم اطفال یا پرکردگی اطفال

 

فلوراید تراپی

 

فضانگهدارنده

 

کشیدن دندان های شیری

۳۵۰۰۰۰تومان

 

۲۳۰۰۰۰تومان

 

۹۵۰۰۰تومان

 

۹۰۰۰۰تا ۱۴۰۰۰۰

 

۱۳۰۰۰۰تومان

 

۲۸۰۰۰۰تا۴۸۰۰۰

 

۶۵۰۰۰تومان

 

جراحی و کشیدن       کشیدن دندان

 

جراحی دندان عقل

 

جراحی دندان نیمه نهفته و نهفته

۱۰۰۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰۰

 

۲۰۰۰۰۰تا۵۵۰۰۰۰

 

۲۵۰۰۰۰تا۷۵۰۰۰۰

جرمگیری جرمگیری و کورتاژ لثه

 

بروساژ

۳۰۰۰۰۰تومان

 

۵۰۰۰۰تومان

تمامی قیمت ها تا یک هفته دارای تخفیف ۲۰% می باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.