این ابزار یادگیری نوشتاری به کودک شما آموزش می‌دهد چگونه مداد را درست نگه دارد

0

اگر کودکی در مقطع اول دبستان دارید یا قرار است به‌زودی پا به مدرسه بگذارد؛ با چالش درست گرفتن مداد آشنا هستید.

معمولا کودکان در سنین پایین‌، مدادها و به طور ویژه مدادهای رنگی نقاشی را آن‌طور که دوست دارند و راحت‌تر هستند؛ در دست می‌گیرند.

در این سن، فشاری بر آن‌ها برای نحوه صحیح گرفتن مداد وارد نمی‌شود ولی هنگامی که به مدرسه می‌روند و باید مشق‌های زیاد و طولانی بنویسند و روی یک خط حروف و کلمات را حک کرده و کج و معوج ننویسند؛ مشکل بروز می‌کند.

برخی از والدین تا دوره‌های چهارم و پنجم با این مشکل مواجه هستند و باید فرزند خود را برای درست در دست گرفتن مداد تمرین دهند.

شرکتی به نام Nine Months Sober برای حل این مشکل، راه‌کار بسیار جالبی عرضه کرده است. این شرکت یک ابزار یادگیری نوشتاری به نام Learning Writing Tool ساخته که روی هر مداد یا خودکاری سوار می‌شود.

این ابزار به کودکان ۳ تا ۱۳ ساله کمک می‌کند قلم و خودکار را درست و اصولی در دست بگیرند تا به مرور عادت کنند.

فقط هم مخصوص کودکان نیست و افرادی که بدخط هستند یا لرزش دست دارند و از جمله معلولین جسمی می‌توانند مشتری این ابزار کوچک کاربردی باشند.

خوش‌نویسی برای کودکان و بزرگ‌سالان

به گفته شرکت Nine Months Sober، این ابزار یادگیری به طور موثری از حرکت انگشت شست و انگشتان دیگر جلوگیری می‌کند تا کودکان قلم‌ها را اشتباه در دست نگیرند.

افزون بر این، این ابزار در خوش‌نویسی و افزایش مهارت‌های نوشتن کودکان بسیار موثر است. این ابزار از جنس پلاستیک نرم است تا هم انعطاف‌پذیری داشته باشد و هم انگشت و دست کودکان را اذیت نکند.

ابزار Learning Writing Tool در رنگ‌های متنوعی از جمله سبز، آبی و نارنجی یا زرد ساخته شده تا با سلیقه و تنوع‌طلبی کودکان نیز هماهنگ باشد.

در هر بسته این ابزار، سه عدد Learning Writing Tool قرار دارد که با قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رسد. البته، برخی سایت‌های تحفیفی با قیمت ۱۵ دلار هم می‌فروشند.

با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید نمونه‌های چینی این محصول را هم در بازارهای مختلف پیدا کنید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.