تعمیرات لوازم خانکی توسط متخصصین تهران

0

رپورتاژ

تعمیرات لوازم خانگی توسط متخصصین تهران در منزل و در حضور شما انجام میگردد ، زمینه فعالیت سرویس برتر به یخچال فریزها ، ماشین لباسشویی ها ، ماشین ظرفشویی ها ، مایکروفر ، کولر گازی ، ساید بای ساید ، جاروبرقی ، تلوزیون و سایر لوازم خانگی میباشد .

ما قصد داریم در این صفحه به نحوه سرویس و تعمیر ماشین های شستشو بپردازیم ، با ما همراه باشید تا از چگونگی خدمات مطلع شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

ماشین های شستشو امروزه نقش بسیار مهمی را در خانه ما ایفا میکنند ، از کار افتادن این دستگاه میتواند زندگی ما را مختل کند .

اما چرا ماشین لباسشویی خراب میشود ؟ ماشین لباسشویی مانند تمامی لوازم خانگی دارای استهلاک و عمر مفید میباشد ، برخی از قطعات ماشین لباسشویی برای مدت خاصی کار میکنند و بعد از گذشت این زمان از کار خواهند افتاد .

به احتمال زیاد الان که شما در حال مطالعه این مقاله میباشید ، عمر یکی از قطعات ماشین لباسشویی شما به اتمام رسیده و دستگاه شما متوقف شده و الان یه تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارید .

ماشین های شستشو از مجموعه از قطعات تشکیل شده اند ، معیوب شدن یک قطعه میتواند در کارایی تمام قطعات تاثیر بگذارد ، هرجند قطعه کوچکی باشد .

سرویس برتر به شما پیشنهاد میکند در صورت مشاهده کوچکترین اختلالی در لباسشویی خود حتما آنرا پیگیری کنید و به راحتی از کنار آن نگذرید ، زیرا یک مشکل کوچک در ابتدا ممکن است با هزینه بسیار پایین رفع شود ، اما عدم توجه به آن میتواند باعث آسیب به سایر قسمت های دستگاه شما شود .

سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل

یکی از خدمات ویژه تعمیرگاه مجاز لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی در منزل میباشد ، فکر کنید برای سرویس یا تعمیر دستگاه ، دستگاه را به تعمیرگاه ببرید ، جقدر زمان شما کشته میشود ؟ چقدر باید هزینه جابجایی پرداخت کنید ؟ چقدر باید هزینه کارگر بدهید ؟

ما فکر تمامی این مسائل را کرده ایم و مجموعه ای از برترین تعمیرکاران تهران را برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل آموزش داده ایم .

کارکرد تمامی ماشین های شستشو یکسان میباشد ، اما هر برندی دارای ربزه کاری و قلق های خاص خود میباشد ، ازهمین روی ما برای هر برندی تعمیرکاران مخصوصی را آموزش داده ایم ، بعنوان مثال متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را فقط برای ماشین های سامسونگ قرار داده ایم

این کار باعث شده تعمیرکاران روزبروز تجربه بیشتری را بدست بیاوردن و در همان نگاه اول مشکل دستگاه شما را سریعا تشخیص و همچنین آنرا برطرف کنند ، بعنوان مثال متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کمتر از ۲۰ دقیقه مشکل را تشخیص و هزینه های آنرا برآورد میکند

گارانتی پس از تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیراتی که توسط این مجموعه انجام میشود از ۱۸۰ تا ۳۶۵ روز گارانتی میشود ، این گارانتی به خاطر اعتماد ما به تخصص تعمیرکاران و صداقت کاری آن ها میباشد .

بازه زمانی گارانتی به علت نوع خدمات میباشد بعنوان مثال در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی زمانی که بلبرینگ های تعویض میشود ما دستکاه را تا ۱ سال گارانتی میکنیم ، اما زمانی که برد الکترونیکی تعمیر میشود مدت زمان گارانتی ۶ ماه است .

ابن گارانتی بصورت کتبی در فاکتور خدماتی شما قید خواهد شد

بعد از سپری شدن مراحل سرویی و تعمیر دستگاه ، کارشناس موظف به آموزش استفاده از ماشین لباسشویی به شما میباشد ، این آکوزش باعث میشود اشتباهاتب که سهوا در استفاده از دستگاه مرتکب میشدید دیگر برای شما اتفاق نیافتد که همین موضوع میتواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد .

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی را در اختیار شما عزیزان گذاشته باشیم .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.