تمام نیازهای پزشکی خود را با سایت پزشکی دکتر ساینا برطرف کنید

0

رپورتاژ

اینترنت باعث شده است که دنیای ما تغییر پیدا کند. عصر امروز، زمانه‌ی اطلاعات است و ما می‌توانیم فقط با چند کلیک، هر اطلاعات و خدمتی که بخواهیم را به دست بیاوریم. در زمینه سلامتی نیز، این شبکه‌ی جهانی توانسته است خدمات مختلفی را برای ما فراهم کند.

با کمک گرفتن از سایت‌های پزشکی می‌توانیم از وضعیت سلامت خودمان آگاه شده و راهکارهای تقویتی، کنترلی و پیشگیری‌کننده‌ی مختلفی را یاد بگیریم. سامانه اینترنتی دکتر ساینا، یکی از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی است که افراد را در مسیر رسیدن به سلامتی همراهی می‌کند. برای استفاده از خدمات مختلف این سامانه، کافی است سری به سایت پزشکی دکتر ساینا بزنید. در این مقاله شما را با ویژگی‌های مختلف این سایت پزشکی آشنا می‌کنیم.

مشاوره پزشکی آنلاین چه فوایدی دارد؟

در هر زمان و مکانی با بهترین پزشکان در ارتباط هستید

سامانه پزشکی اینترنتی دکتر ساینا خدمات مختلفی را در ارتباط با حوزه سلامت ارائه می‌کند. یکی از این خدمات، امکان انجام مشاوره پزشکی به شکل آنلاین یا تلفنی است. دریافت مشاوره از سایت پزشکی دارای مزایای مختلفی است. مهم‌ترین فایده‌ی استفاده از سایت پزشکی این است که در هر زمان و مکانی به بهترین پزشکان دسترسی دارید و دغدغه‌های لحظه‌ای خود را می‌توانید با ‌آن‌ها مطرح کنید.

لازم نیست ساعت‌ها پشت در اتاق پزشک یا ترافیک منتظر بمانید

یکی دیگر از مزایای این خدمات صرفه‌جویی در زمان است. معمولاً بر مراجعه حضوری به پزشک نیاز است که چند ساعت در رفت‌وآمد باشید و در اتاق‌های انتظار منتظر بمانید. بسیاری از افراد که دچار کمبود وقت هستند به همین علت مراجعه به پزشک را به تعویق می‌اندازند. تعویق در دریافت کمک پزشکی می‌تواند موجب وخیم شدن عارضه‌ها شود. اما با کمک سایت پزشکی، می‌توان بدون نیاز به رفت‌وآمد، مشاوره پزشکی آنلاین یا تلفنی دریافت کرد.

محدودیتی در حوزه پزشکی دیگر وجود ندارد

مزیت مهم بعدی استفاده از سایت پزشکی دکترساینا این است که محدودیت‌های مکانی را از میان برمی‌دارد، بعضی از افراد در محل‌هایی زندگی می‌کنند که دسترسی به پزشک متخصص ممکن نیست و حتی باید برای مشاوره با پزشک به شهر دیگری سفر کنند. استفاده از مشاوره آنلاین یا تلفنی، این محدودیت را برطرف کرده است. با استفاده از سامانه اینترنتی دکتر ساینا، افراد می‌تواند در هر نقطه‌ای که زندگی می‌کنند، به راحتی به بهترین و حاذق‌ترین پزشک‌ها دسترسی داشته باشند. همچنین حتی در سفر نیز می‌توان برای مقابله با عارضه‌های مختلف از پزشک کمک گرفت.

در مکانی که اضطراب ندارید با پزشک گفتگو کنید

علاوه بر این، در بسیاری از مواقع، مراجعان از بودن در فضای جدید احساس اضطراب می‌کنند و ممکن است نتوانند تمام مشکلاتشان را به درستی برای پزشک توضیح دهند. همچنین از آنجایی که برخی از مواقع افراد با دغدغه‌هایی روبه رو هستند که از اظهار کردن آن‌ها به شکل حضوری مشکل باشد، در این موارد فرد می‌تواند به صورت آنلاین یا تلفنی و از محیط امن منزل خود، با پزشک به مشورت بپردازد.

فوایدی که ذکر شد باعث شده است استفاده از سایت پزشکی راه‌حلی مکمل برای خدمات پزشکی باشد. می‌توانید درباره دغدغه‌های مختلف جسمی و روانی خود با پزشک معتمد دکتر ساینا به مشورت بپردازید. پزشک علائم شما را بررسی می‌کند و در صورت نیاز شما را برای مراجعه حضوری ارجاع خواهد داد.

نحوه استفاده از سایت پزشکی دکتر ساینا

سامانه اینترنتی دکتر ساینا، خدمات پزشکی مختلفی را به شکل آنلاین به کاربران ارائه می‌کند. برای مشاوره با پزشک، می‌توانید در این سایت پزشکی، با وارد کردن مشخصات اصلی خود ثبت‌نام کنید. این سامانه با بیش از ۴۵۰ پزشک از تمامی تخصص‌های پزشکی همکاری می‌کند.

بر اساس دغدغه‌ای که دارید می‌توانید متخصصان مرتبط با حیطه‌ی موردنظرتان را بررسی کنید. پزشکان فعال در سایت پزشکی دکتر ساینا، همگی توسط کمیته تخصصی پزشکی این سامانه مورد بررسی قرار گرفته‌اند و صلاحیتشان تایید شده است. با مراجعه به پروفایل هر پزشک می‌توانید مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری را مشاهده کنید.

همچنین امکان نمره دهی و درج نظر در پروفایل هر پزشک وجود دارد. شما می‌توانید با خواندن نظرات دیگر کاربران، بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر نمی‌دانید دقیقاً باید برای مشکلتان با چه متخصصی مشورت کنید، امکان مشورت رایگان با کارشناسان دکتر ساینا در این باره برایتان وجود دارد.

علاوه بر این، بانکی از اطلاعات پزشکان و متخصصان مختلف در این سایت پزشکی جمع آوری شده است و شما می‌توانید با وارد کردن محل زندگی یا نام پزشک موردنظرتان، به شکل آنلاین وقت مراجعه حضوری دریافت کنید و به اطلاعات پزشکان دسترسی داشته باشید.

همچنین لیست کاملی از داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز پزشکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سایت پزشکی دکتر ساینا در بانک سلامتی خود، اطلاعات مرتبط با بیش از ۸۰۰۰ دارو را نیز ثبت کرده است تا بتوانید با اثرات و عوارض داروهای مصرفی و تجویزی بهتر آشنا شوید. علاوه بر این، می‌توانید درباره گیاهان دارویی مختلف نیز اطلاعات به دست بیاورید و در بخش مجله سلامت، دانش پزشکی خود را درباره بیماری‌های مختلف افزایش دهید.

سامانه اینترنتی دکتر ساینا، دارای سیستم پشتیبانی بیست‌وچهار ساعته است. یعنی شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به گوش کارشناسان دکتر ساینا برسانید. همچنین در صورتی که از مشاوره‌ی خود رضایت نداشته باشید، پس از بررسی، به سریع‌ترین شکل ممکن تمام مبلغ پرداختی به شما عودت داده می‌شود. با استفاده از سایت پزشکی دکتر ساینا، می‌توانید بدن و روانی سالم‌تر داشته باشید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.