محبوب‌ترین جراحی های ترمیمی با بهترین متخصص زنان رشت

0

رپورتاژ

نارضایتی از زندگی زناشویی می‌تواند منجر به طلاق هم شود و از این نظر جراحی زیبایی واژن روشی پیشگیرانه قلمداد می‌شود. عمل لابیاپلاستی و سایر جراحی های ترمیمی که بر روی اندام تناسلی زنان انجام می‌شود، کیفیت زندگی زناشویی را بالا می‌برد و آرامش را در رابطه‌ی زوج‌ها به ارمغان می‌آورد. در اینجا این جراحی های ترمیمی زنان را که بیشترین تاثیر را بر رابطه جنسی و ظاهر اندام تناسلی می‌گذارند، بررسی کرده‌ایم تا بهتر بتوانید روش مناسب خود را پیدا کنید؛ اما اگر نتوانستید تمایز این جراحی‌ها را به خوبی تشخیص دهید، نگران نباشید. دکتر نفیسه مویدنیا که از بهترین پزشکان متخصص زنان رشت است، پرطرفدارترین جراحی های ترمیمی را برای بیماران خود انجام می‌دهد. می‌توانید از این متخصص زنان و زایمان رشت وقت مشاوره بگیرید و ابهام‌های خود را برطرف کنید.

انواع جراحی های ترمیمی برای زنان

جراحی های ترمیمی که برای اصلاح اندام جنسی زنان انجام می‌شود، انواع مختلفی دارند. برخی از این جراحی‌ها برای جوانسازی واژن مناسب هستند و به کارکرد صحیح‌تر اندام تناسلی کمک می‌کنند و برخی دیگر مثل عمل لابیاپلاستی جنبه‌ی زیبایی دارند و ظاهر واژن را به شکل دلخواه بیمار اصلاح می‌کنند. هر فردی براساس مشکلی که در اندام جنسی خود احساس می‌کند، می‌تواند هرکدام از آن‌ها را انتخاب کند. برخی از این جراحی های ترمیمی را در ادامه مرور می‌کنیم.

عمل لابیاپلاستی، پرتکرارترین جراحی زیبایی متخصص زنان رشت

استقبال از جراحی های ترمیمی روزبه‌روز بیشتر می‌شود و این موضوع درباره‌ی عمل لابیاپلاستی که به عنوان جراحی زیبایی واژن شناخته می‌شود، بیش از دیگر روش‌ها مصداق دارد. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی انجمن بین‌المللی ISAPS در فاصله‌ی سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ شاهد رشد ۷۳ درصدی در تعداد عمل‌های لابیاپلاستی در جهان بوده‌ایم. از آنجایی که تعداد اندکی از جراحان متخصص زنان و زیبایی توانایی انجام عمل لابیاپلاستی را دارند، این میزان تقاضا برای این نوع جراحی، اهمیت انتخاب بهترین متخصص زنان رشت را بیشتر می‌کند.

سابقه دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان و زیبایی رشت هم به خوبی مشخص می‌کند که عمل لابیاپلاستی جایگاه ویژه‌ای در بین زنان پیدا کرده است؛ چرا که این جراح و متخصص زنان و زایمان رشت چندین هزار جراحی انجام داده است و بسیاری از آن‌ها جراحی زیبایی واژن بوده است.

عمل لابیاپلاستی با تغییری که در شکل لبه‌های واژن ایجاد می‌کند، تاثیر به‌سزایی در زیباتر شدن اندام تناسلی دارد و این اشتیاق زنان برای انجام این جراحی زیبایی واژن کاملا قابل درک است.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن جزء جراحی های ترمیمی محبوب به شمار می‌رود؛ زیرا تجربه‌ی طرفین از رابطه جنسی را لذت‌بخش‌تر می‌کند. تحقیقی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، نشان می‌دهد ۹۶.۱ درصد از زنانی که عمل تنگ کردن واژن را انجام داده‌اند، از این جراحی ترمیمی رضایت کافی داشته‌اند (می‌توانید این مقاله را با جست‌وجوی شناسه‌ی ۲۹۸۹۶۰۰۲ در سایت PubMed پیدا کنید). پس بی‌جهت نیست که در بین جراحی های ترمیمی زنان که برای افزایش رضایت از رابطه جنسی انجام می‌شود، تنگ کردن واژن همیشه از اولین گزینه‌ها است.

شاید بد نباشد اشاره کنیم که روش‌های پرینورافی و پرینوپلاستی نیز برای تنگ کردن دهانه واژن به کار می‌روند. اگر فرد سابقه زایمان طبیعی داشته و به این دلیل قصد جراحی ترمیمی دارد، ممکن است از این روش‌ها برای مشکل گشاد شدن دهانه واژن استفاده شود.

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل یک روش غیرجراحی محسوب می‌شود که می‌تواند به عنوان مکمل برای عمل لابیاپلاستی به کار رود. در واقع وقتی با لابیاپلاستی لبه‌های واژن شکلی مناسب پیدا کردند، تزریق ژل به واژن کمک می‌کند که ناحیه تناسلی حجیم‌تر به نظر برسد.

سفید کردن واژن

منظور از سفید کردن واژن تغییر رنگ و روشن‌تر کردن واژن و نواحی اطراف آن است. کربوکسی تراپی و پی آر پی (PRP) از روش‌های روشن سازی و به اصطلاح سفید کردن واژن هستند که در دسته‌ی جراحی های ترمیمی اندام تناسلی جای می‌گیرند.

جراحی زیبایی واژن بر بارداری تاثیر دارد؟

تجربه‌ی مادر شدن، به قدری بی‌همتا و شیرین است که هیچ‌گونه رقیبی برای آن وجود ندارد. به همین دلیل است که برخی از زنان جوان هنگام تصمیم‌گیری برای انجام جراحی زیبایی واژن نگران این هستند که این جراحی ترمیمی بر قدرت باروری آن‌ها تاثیر منفی بگذارد. باید تأکید کنیم که عمل لابیاپلاستی هیچ ارتباطی با توانایی بارداری پیدا نمی‌کند و صرفا با برش لبه‌های واژن سروکار دارد. برای سایر جراحی های ترمیمی نیز باید اینطور بگوییم که اگر در انتخاب بهترین دکتر زنان رشت قدم درستی بردارید، نه تنها بر باردار شدن شما تاثیری نمی‌گذارد، بلکه باعث می‌شود رابطه جنسی دردناک و بدون لذت از زندگی شما حذف شود.

پس اگر هنگام ورزش یا فعالیت‌های روزمره، ناراحتی‌هایی در اندام تناسلی خود احساس کردید که ناشی از اندازه‌ی لبه‌های واژن است، بدون نگرانی از تاثیر بر قدرت بارداری خود می‌توانید به سراغ عمل لابیاپلاستی بروید. اگر باز هم دودل بودید، می‌توانید هنگام مشاوره با دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت، همه‌ی سوالاتی را که درباره‌ی جراحی زیبایی واژن دارید مطرح و تردیدهای خود را با پاسخ دقیق به یقین تبدیل کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.