گلکسی بادز پرو با قیمت ۱۹۹ دلار معرفی شد: بهترین هدفونی که سامسونگ تا کنون عرضه کرده است

بهبودهایی در فناوری‌های حذف نویز محیط و راحتی بیشتر گوشی‌ها

0

سامسونگ بهترین هدفون بی‌سیم خود به نام Galaxy Buds Pro را در مراسم آنپکد امشب معرفی کرد. یک هدفون بی‌سیم بسیار زیبا به قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار که از هم‌اکنون قابل سفارش و خرید اسن.

ویژگی‌های این هدفون بی‌سیم مشابه Galaxy Buds Plus است ولی از نظر طراحی و ظاهر بیشتر از هدفون Galaxy Buds Live الهام گرفته است.

سامسونگ می‌گوید در هدفون Buds Pro با بهبود برخی ساختارها و طراحی‌ها از جمله سطح تماس بین گوشی شما و بادز؛ سعی کرده راحتی بیشتری ایجاد کرده و دیگر احساس خفگی در گوشی نداشته باشید.

مهم‌تر اینکه سامسونگ می‌گوید به لطف یک ووفر ۱۱ میلی‌متری و یک توییتر ۶.۵ میلی‌متری «بهترین تجربه صوتی تا کنون» را برای هر کاربر ارائه می‌دهد. قابلیت حذف نویز فعال این هدفون بی‌سیم نیز بسیار بهتر شده؛ چون به طور کامل دهانه گوش‌های شما را گرفته و اجازه ورود هر صدای مزاحم را نمی‌دهند. همین‌طور، کاربران می‌توانند صدای اطراف خود را تا ۲۰ دسیبل تقویت کنند.

گلکسی بادز پرو به طور خودکار متوجه صحبت کردن کاربر می‌شود و به همین دلیل صدای موسیقی را کاهش داده و می‌تواند به حالت صدای محیط سوئیچ کند.

بهبودهای بیشتر؛ فناوری‌های به‌روزتر

سامسونگ می‌گوید گلکسی بادز پرو یکی از بهترین میکروفن‌ها در بین تمام مدل‌های بادز تا این لحظه را دارد. این هدفون دارای سه میکروفون داخلی است تا صدایی کاملا شفاف در زمان تماس‌های صوتی و تصویری منتقل کنند. یکی از این میکروفون‌ها به فناوری Signal-to-Noise-Ratio مجهز شده است تا صدای پس‌زمینه کاملا از بین برود.

ویژگی دیگر گلکسی بادز پرو، استفاده از فناوری برای محافظت در برابر باد است. افزون بر این، این هدفون‌ها دارای فناوری صدای ۳۶۰ درجه بوده و به Dolby Head Tracking نیز مجهز شده است. فناوری که قبلا در ایرپادز پرو اپل دیدیم و کمک می‌کند تا به طور خودکار متوجه شود دارید از کدام محصول سامسونگ استفاده می‌کنید و صدا را سازگار کند.

اگر قابلیت حذف نویز محیطی این هدفون فعال باشد؛ باتری آن تا ۵ ساعت موسیقی پخش می‌کند ولی اگر این ویژگی را غیرفعال کنید؛ هشت ساعت موسیقی پخش می‌کند. با استفاده از کیس هدفون می‌توان ۱۳ ساعت زمان بیشتری موسیقی گوش داد و اگر قابلیت حذف نویز فعال را نداشته باشید؛ این زمان به ۲۰ ساعت می‌رسد.

سامسونگ می‌گوید گلکسی بادز پرو از گواهی IPX7 برخوردار است تا عرق گوش‌ها روی هدفون تاثیری نگذارند.

این هدفون بی‌سیم را با قیمت ۲۰۰ دلار می‌توانید از هم‌اکنون سفارش دهید و از ۱۵ ژانویه به طور رسمی وارد بازار می‌شود. شما می‌توانید گلکسی بادز پرو را با رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و بنفش عرضه می‌کند.

منبع ورج
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.