دنیایی که وراج‌ها و فک‌زنی را دوست دارد! این مرد برنامه‌ریزی کرده که سال‌ها تک و تنها لایواستریم کند و میلیون‌ها دلار به جیب بزند

0

در دنیای عجیبی زندگی می‌کنیم که متن و مفهوم در حال از دست معنی خود است و در عوض جنجال و ساعت‌های حرف زدن و گرفتن وقت مخاطب، ارزش پیدا می‌کند.

برخی‌ها هنوز نمی‌خواهند این واقعیت را قبول کنند، برخی هم به سرعت از تغییر سلیقه و گرایش‌های عجیب مردم، در حال استفاده هستند.

نمونه عجیب اخیرش، مورد مردی است که ۱۰۰ روز اول ۲۰۲۱ خود را در اتاقش قرنطینه کرده و ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته، در حال پخش زنده یا لایواستریمینگ خودش است.

این مرد تیم سی انزانا نام دارد و ۳۴ سالش است. مخاطبان او می‌توانند حتی ساعات خواب او را هم زنده تماشا کنند.

او در نظر دارد باقی سال هم منزوی به پخش زنده اشتغال داشته باشد و این کارش را نوعی هنر می‌داند.

او در حال حاضر در سایت توییچ Twitch به رایگان مشغول پخش اجرای برنامه است. او قول داده اگر کسی ۵ میلیون دلار به او بدهد، پنج سال تمام بی‌وقفه به پخش زنده و انزوای خود ادامه دهند و به صورت مشابه با ۱۰ میلیون حاضر ۱۰ سال منزوی بماند!

باید دید که عملا این کار مرد لس آنجلسی چه دردی از ما دوا می‌کند و واقعا پرسش و پاسخ‌ها او یک اجراهای حرکات موزون با موسیقی‌های یک دی جی، خوردن، مدیتیشن و خواب او به چه درد ما می‌خورد.

او قبل از انجام این کارها، مدت زیادی مشغول برنامه‌ریزی و مشاوره با دوستان خود بوده است.

فعلا او محبوبیت زیادی در توییچ ندارد، اما در دنیای مجنون ما بعید نیست که آرزوی مشهوری شدن و سلبریتی شدن او، برآورده شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.