حالا اینستاگرام اجازه می‌دهد شما درخواست پیوستن به یک لایواستریم را بدهید

0

اینستاگرام در ماه‌های اخیر، چندین قابلیت جدید به بخش لایواستریم خود اضافه کرده است تا آن را جذاب‌تر از قبل کند.

قابلیت لایواستریم اینستاگرام اجازه می‌دهد یک کاربر بتواند به صورت زنده کلیپ‌های ویدیویی را روی صفحه شخصی و کاوراستوری خود ارسال کند و دیگران در هنگام پخش زنده با ارسال استیکر، کامنت و قلب در این پخش زنده مشارکت کنند.

اینستاگرام در ماه گذشته قابلیت افزوده شدن یک فرد دوم به پخش زنده را فراهم کرد اما خود کاربر باید یکی از دوستان و بینندگان را برای لایواستریم دونفره انتخاب می‌کرد. اینک این شبکه اجتماعی محبوب عکس از قابلیت جدید رونمایی کرده است.

دکمه درخواست پیوستن به لایواستریم

اینستاگرام دکمه‌ای به قابلیت لایواستریم اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد درخواست اضافه شدن به یک پخش زنده را برای کاربر ویدیوی زنده بفرستند.

بنابراین؛ از حالا نه تنها یک فرد می‌تواند دیگران را به پخش زنده خود دعوت کند؛ بلکه دیگران هم می‌توانند درخواست مشارکت در لایواستریم را بدهند و در صورت تایید شدن؛ به پخش زنده اضافه شوند.

با قابلیت جدید؛ اگر فردی بخواهد یک لایواستریم جدید را شروع کند ولی هیچ‌یک از دوستان‌اش را دعوت نکند؛ دیگران می‌توانند خودشان داوطلبانه در این پخش زنده مشارکت کنند.

در قابلیت جدید؛ کاربران با دیدن یک پخش زنده؛ می‌توانند دکمه Request پایین پنجره پخش زنده را فشار دهند تا پس از تایید توسط کاربر ارسال‌کننده ویدیوی زنده؛ به لایواستریم اضافه شوند. پس از آن؛ صفحه به دو تکه (براساس حالت عمودی یا افقی گوشی شما) تبدیل می‌شود تا هم شما و هم کاربرد ویدیو زنده باهم دیده شوند.

استفاده از این قابلیت تنها برای افرادی میسر است که جزو دنبال‌کنندگان همدیگر باشند.

 


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.