اینستاگرام حالا اجازه می‌دهد که هشتگ‌ها را هم به آسانی دنبال کنید

حتما برای شما پیش آمده که به مناسبتی با یا بدون مقدمه هشتگی را در اینستاگرام جستجو کرده باشید و بعد دیده باشید که چقدر عکس-نوشته خوب پیدا کرده‌اید.

این هشتگ‌ها می‌توانند هر چیزی باشند. مثلا می‌توانند نام شهر و روستای شما باشند. شهر یا روستای شما ممکن است در اینستاگرام هیچ صفحه به خصوصی نداشته باشد. اما وقتی هشتگ آن را دنبال می‌کنید، ناگهان می‌بینید که اهالی آن یا مسافران هر ساله در موسم تعطیلات چقدر عکس جالب در مورد آن می‌گیرند.

این هشتگ‌های مورد علاقه می‌توانند یک عادت یا یک شخصیت کمتر مشهور هم باشند.

مشکل اینجاست که خیلی دشوار است که در هر جلسه کاربری اینستاگرام، این هشتگ‌ها را جستجو کنیم و عکس‌های جدیدشان را مرور کنیم.

اما اینستاگرام از امروز ویژگی دنبال کردن یا فالو کردن هشتگ‌ها را فعال کرده است. البته به سبک آزاردهنده همیشگی اینستاگرام این ویژگی هم به تدریج برای کاربران فعال می‌شود و در ابتدا تنها دسته کوچکی از کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

فعال کردن این ویژگی در واقع از ماه پیش شروع شده و از امروز به تدریج برای همه فعال خواهد شد. البته باید اینستاگرام شما به‌روز باشد.

با فعال شدن این ویژگی هشتگ‌گذاری پای عکس‌های اینستاگرام اهمیت خیلی بیشتری پیدا می‌کنند. از سوی دیگر متأسفانه اسپم هشتگ هم احتمالا شروع خواهد شد و کاربرانی پیدا خواهند شد که برای پیدا کردن دنبال‌کننده‌های بیشتر هشتگ‌های محبوب را پیدا خواهند کرد و به صورت بی‌ربط پای عکس‌هایشان از آن هشتگ‌ها استفاده خواهند کرد.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.