بهترین شرکت سمپاشی تهران کجاست؟

0

رپورتاژ

حشرات و آفات چه در منازل و چه در باغات سبب زیان های بسیاری می شوند که بیماری و از بین رفتن محصولات تنها بخش کوچکی از آنهاست. در برخی مکان ها مانند رستوران، بیمارستان ها، باغات و انبارها سمپاشی سالانه و گاهی فصلی امری ضروری به شمار می رود. بسیاری از هموطنان ایرانی همه ساله به ویژه با گرم شدن هوا در صدد یافتن یک شرکت سمپاشی معتبر هستند در این بخش یکی از بهترین شرکت های سمپاشی ایران را به شما معرفی خواهیم کرد و از خدمات آنها می گوییم و قضاوت را به شما خواهیم سپرد.

شرکت سمپاشی سم گستر افق

شرکت سمپاشی سم گستر افق به عنوان بهترین شرکت سمپاشی منزل در تهران، گیلان با قیمت مناسب چند سالی است که گوی سبقت را از سایر شرکت های ارائه دهنده این خدمات ربوده و بد نیست که با تیم کوشای این مجموعه وخدمات و تخصص آنها بیشتر آشنا شویم.

خدمات شرکت سمپاشی سم گستر افق
خدمات شرکت سمپاشی سم گستر افق

سمپاشی منزل: در این راستا شرکت سم گستر با بررسی دقیق متراژ منزل و حشرات موذی که ساکنان را دچار مشکل کرده اند سموم مناسب را انتخاب کرده و در صورت لزوم پیش از موعد سمپاشی متخصصان سم پاش را به محل اعزام می کند. مشاوره رایگان حتی اگر به سمپاشی هم منتهی نشود یکی از خصوصات مهم این شرکت است که سبب شده بازار بزرگی از سمپاشی منازل را در تهران از آن خود کند. بنابراین حتی اگر نمی دانید خانه یا محیط زندگی شما به سمپاشی نیاز دارد یا خیر باز هم می توانید با خیالی راحت با مشاوران سم گستر تماس بگیرد.

سمپاشی رستوران و فست فود: وجود حشرات در رستوران ها می تواند این محیط ها را به کثیف ترین مکان ها برای صرف غذا تبدیل کند بنابراین واجب است که صاحبان این نوع کسب و کارها به سمپاشی به عنوان وظیفه ای واجب بنگرند. سم گستر افق با بهره گیری از سموم آلمانی و فرانسوی، حتی در دوران تحریم توانسته در زمینه این نوع سمپاشی ها موفق عمل کند.

سمپاشی انبار و پارکینگ: انبار و پارکینگ ها به دلیل تجمع گردو غبار و وسایلی که شاید ماه ها آنها را تغییر مکان ندهیم به جاهایی مناسب برای تجمع حشرات تبدیل می شوند. سم گستر افق با یافتن مکان های ورود حشرات و سپس سمپاشی محیط انبار و پارکینگ ها را برای همیشه از آفات مصون می کند.

سمپاشی بیمارستان ها و مراکز درمانی: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا رفت و آمد در مراکز بهداشتی و بیمارستان ها بیش از پیش شده است در همین راستا پاکیزگی ای نوع محیط ها اهمیت بیشتری پیدا کرده و درخواست برای دریافت خدمات سمپاشی و ضدعفونی نیز رشد بسیاری داشته است. سم گستر افق به صورت تخصصی در زمینه سمپاشی و ضدعفونی بیمارستان ها فعالیت می کند و از شناخته شده ترین شرکت هاست.

سمپاشی کشاورزی: کشاورزان همواره چند نوبت در سال برای جلوگیری از محصولات و درختان خود از شته و سایر بیماری ها سمپاشی انجام می دهند. سمپاشی باغات و مزارع یکی از تخصصی نرین انواع سمپاشی ها به شمار می رود و بهتر است که همیشه آن را به افرادی متخصص بسپاریم. شرکت سمپشتر افق علاوه بر ارائه خدمت سمپاشی کشاورزی، تمامی توضیحات لازم را در راستایی چرایی استفاده از سموم خاص و چگونگی عملکرد بعد و قبل سمپاشی را نیز در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

علاوه بر موارد ذکر شده، سمپاشی هایی چون انبار، ادارات، کارخانه ها و… نیز توسط سم گستر افق انجام می شود.

راه های ارتباطی با شرکت سمپاشی سم گستر افق

عواملی چون پاسخ دهی و مشاوره صبورانه به صورت همه روزه در کنار استفاده از سموم مرغوب و خارجی و باکیفیت  و راه های ارتباطی آنلاین و آفلاین و حضوری سم گستر را به مکان فعلی خود رساند تا به عنوان بهترین شرکت سمپاشی شناخته شود. اگر شما هم در رابطه با انواع سمپاشی، قیمت ها و روش های آن سوال دارید یا می خواهید از خدمات این شرکت برخوردار شوید از طرق زیر این امکان فراهم شده است:پ

آدرس تهران:

خیابان آزادی، خیابان استاد معین، پایین تر از چهارراه طوس پلاک ۲۵، واحد ۱

شماره تلفن تهران:

۰۲۱ – ۶۶۶۰۱۶۱۲

آدرس رشت:

گیلان، رشت، پل طالشان، بلوار انقلاب اسلامی، روبروی پست برق، ساختمان احسان، طبقه سوم، واحد ۶

شماره تلفن رشت:

۰۹۳۷۶۷۸۵۰۵۹

آدرس وب سایت سم گستر افق: https://www.samgostarofogh.com

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.