اقتباس تلویزیونی از رمان همسر مسافر زمان با بازی رز لزلی و تئو جیمز

0

همسر مسافر زمان با بازی رز لزلی و تئو جیمز The Time Traveler’s Wife به صورت یک سریال تلویزیونی اقتباس شده و از شبکه Sky Atlantic پخش خواهد شد.

کتاب پرفروش آدری نیفنگر در سال ۲۰۰۳ قبلاً به صورت یک فیلم در سال ۲۰۰۹ اقتباس شده بود، با این حال این مجموعه تلویزیونی پیچیدگی‌های داستان را با جزئیات بیشتری بررسی می‌کند.

پخش مجموعه هشت قسمتی جدید که توسط استیون موفات، تهیه‌کننده سریال Doctor Who شروع شده است.

اگر از طرفداران Game of Thrones هستید، باید بدانید که که رز لزلی با ایفای نقش شخصیتی که با یک رابطه عاشقانه پیچیده دست و پنجه نرم می کند غریبه نیست. در تازه‌ترین نقش خود، او در نقش کلر آبشایر، این بازیگر اسکاتلندی چالش نامفهوم ناپدید شدن همسرش -هنری دی تامبل- را در زمان‌های غیرقابل پیش‌بینی به دلیل یک وضعیت ژنتیکی که او را مجبور به سفر غیرقابل توضیح در زمان می‌کند، بررسی می‌کند.

طرفداران کتاب آدری نیفنگر در سال ۲۰۰۳ و فیلم سال ۲۰۰۹ با بازی ریچل مک آدامز و اریک بانا می‌دانستند که همسر مسافر زمان شایسته روایت دقیق‌تری است و ایده گرانبها بودن زمان، قابل تعویض و غیرقابل پیش بینی بودن آن، روایتی چند لایه و ظریف در دل یک داستان عاشقانه می‌توان ارائه داد.

داستان  ازدواج پیچیده سریال، تمام پیچیدگی‌های روابط داستان را با جزئیات بیشتر تعریف می‌کند.

نقش همسر رز در سریال، هنری دی تامبل، توسط تئو جیمز، ستاره Divergent بازی می‌شود و در اولین تریلر منتشر شده، شیمی روی صفحه بازی آن‌ها از همان ابتدا مشخص و مناسب است. علاوه بر لزلی و جیمز، در سریال The Time Traveler’s Wife دسمین بورخس در نقش گومز بهترین دوست رز (که اتفاقاً عاشق او نیز بوده) و ناتاشا لوپز در نقش Charisse، نزدیکترین معتمد کلر و یار قبلی گومز، ایفای نقش می کنند.

اینکه چگونه رز و هنری داستان خود را از طریق اعتراف‌کننده‌های جلوی دوربین روایت می‌کنند، چیزی که بیشتر احتمال دارد در یک مستند معمول باشد، بر واقع‌گرایانه‌تر کردن سریال می‌افزاید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.