اسلحه‌کشی و تیراندازی مسافر و راننده اوبر منجر به قتل مسافر شد

0

نیمه‌شب جمعه در بخش دنور کلارادو، راننده اوبر با مسافرش درگیری پیدا می‌کند و ناخودآگاه دست به اسلحه می‌برد و با شلیک گلوله او را می‌کشد.

راننده اوبر خودش با مرکز تماس فوری پلیس دنور تماس گرفته و گزارش این قتل را داده است. ماموران پلیس سریعا به محل حادثه اعزام شدند ولی اقدامات احیا و CPR روی مسافر مرد به نتیجه نرسیده و جانش را از دست می‌دهد.

راننده اوبر، فردی ۲۹ ساله است که اکنون دستگیر شده و در بازجویی به سر می‌برد. ماموران پلیس ابتدا این راننده اوبر را به بیمارستان منتقل کردند تا جراحات‌اش پانسمان شوند و بعد تحت بازجویی و تشکیل پرونده قرار گیرد.

پلیس دنور اعلام کرده است این قتل در پی یک درگیری شدید داخل خودرو اتفاق افتاده ولی هنوز علت این درگیری، رابطه میان راننده و مسافر یا چگونگی ماجرا مشخص نیست. حتا مشخص نیست این درگیری حین کار راننده اوبر اتفاق افتاده است یا اینکه مثلا دوست‌اش را سوار کرده و با هم راهی مقصدی بودند که درگیر شدند.

در محل حادثه نزدیک به ۱۰ گلوله یافت شده است که نشان می‌دهد مسافر هم به سوی راننده اوبر تیراندازی کرده است.

باز هم تیراندازی توسط راننده اوبر

پلیس دنور می‌گوید راننده اوبر با اسلحه  Ruger SR40 اقدام به تیراندازی کرده است. قاتل در اعتراف‌های اولیه گفته ابتدا مسافر به او حمله کرده و چندین تیر شلیک کرده تا اینکه به ناچار دست به اسلحه برده و تیراندازی می‌کند.

ظاهرا راننده اوبر دو شغل داشته و کار در اوبر شغل دوم‌اش محسوب شده است. او صاحب یک فرزند است و دانشجوی کالج هم هست.

سخن‌گوی شرکت اوبر از وقوع چنین حادثه‌ای شدیدا اظهار تاثر کرده و با خانواده قربانی هم‌دردی می‌کند. اوبر می‌گوید دسترسی این راننده به اپلیکیشن این شرکت قطع شده است و همه نوع همکاری با پلیس برای کشف شدن علت ماجرا صورت می‌گیرد.

قطعا این حادثه ناگوار، دردسرهای تازه‌ای را برای شرکت اوبر و مدیرعامل ایرانی‌الاصل این شرکت، دارا خسروشاهی درست می‌کند. در سال ۲۰۱۶ نیز یک راننده اوبر به سوی ۶ نفر تیراندازی و ۲ نفر را به قتل رساند.

منبع: + و +

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.