فیلم Hustle (2022) – داستان کلی و بررسی

0

Hustle یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ [۲] به کارگردانی جرمیا زاگر، بر اساس فیلمنامه‌ای از تیلور ماترن و ویل فترز است. در این فیلم آدام سندلر در نقش یک پیشاهنگ NBA بازی می‌کند که یک بسکتبالیست خام اما با استعداد را در اسپانیا ( Juancho Hernangómez ) کشف می‌کند و سعی می‌کند او را برای درفت NBA آماده کند.

کویین لطیفه، بن فاستر، رابرت دووال، هایدی گاردنر و آنتونی ادواردز نیز در این فیلم ایفای نقش می‌کنند، در حالی که لبرون جیمز از طریق بنر شرکت SpringHill خود به عنوان تهیه‌کننده عمل می‌کند


استنلی سوگرمن، پیشاهنگ بین‌المللی خسته‌شده برای فیلادلفیا ۷۶رز NBA، در جاده‌ها زندگی می‌کند و به دنبال ستاره‌های آینده می‌گردد. سفر‌های مکرر او به همسرش ترزا و دخترش الکس آسیب وارد می‌کند. در حالی که رکس مریک صاحب ۷۶ers او را دوست دارد، با پسر رکس وینسنت درگیر می‌شود. رکس استنلی را به عنوان دستیار مربی ارتقا می‌دهد و به او اجازه می‌دهد در خانه با خانواده‌اش بماند. با این حال، همان شب، رکس می‌میرد و وینس را مسئول می‌گذارد. سه ماه بعد، وینس دوباره استنلی را برای جاسوسی تنزل داد و او را به خارج از کشور فرستاد تا ستاره جدیدی پیدا کند. او در ملاقات با هم تیمی سابق خود در دانشگاه، لئون ریچ، او را تشویق می‌کند تا ۷۶ers را ترک کند و همچنین یک نماینده بازیکن شود. زمانی که استنلی قصد دارد بازیکن دیگری را در اسپانیا جستجو کندبا تماشای یک بازی محلی محلی سقوط می‌کند، او توسط یک بازیکن ناشناخته فوق‌العاده با استعداد مبهوت می‌شود.

استنلی سعی می‌کند با مرد، بو کروز صحبت کند، اما تا زمانی که برای اثبات حقانیت خود، با درک نویتزکی تماسی با فیس‌تایم برقرار می‌کند، رد می‌شود. بو و مادرش پائولا داستان زندگی او را بازگو می‌کنند: او از سنین پایین بازیکنی با استعداد بود و در ۱۵ سالگی برای بازی در آمریکا دعوت شد، اما پس از اینکه دوست دخترش دخترش لوسیا را باردار شد در اسپانیا ماند. بو اکنون در ساخت و ساز کار می‌کند و در بسکتبال پول بیشتری به دست می‌آورد. پس از یک تمرین چشمگیر با اعضای تیم ملی اسپانیا، استنلی از دفتر ۷۶ers می‌خواهد که فوراً با کروز قرارداد امضا کند، اما وینسنت متقاعد نشده است..


آدام سندلر در نقش استنلی سوگرمن، پیشاهنگ و مربی ۷۶ers

کویین لطیفه در نقش ترزا سوگرمن، همسر استنلی سوگرمن

بن فاستر در نقش وینس مریک، پسر رکس و مالک ۷۶ers

خوانچو هرنانگومز در نقش بو کروز، بازیکن بسکتبال استنلی از اسپانیا

سیلاس گراهام در نقش بو کروز جوان

رابرت دووال در نقش رکس مریک، پدر وینس و مالک ۷۶ers

جردن هال در نقش الکس سوگرمن، دختر استنلی

هایدی گاردنر در نقش کت مریک، دختر رکس

ماریا بوتو در نقش پائولا کروز، مادر بو

آینهوآ پیلت در نقش لوسیا کروز، دختر بو

آنتونی ادواردز در نقش کرمیت ویلتز، بازیکن و رقیب بو

کنی اسمیت در نقش لئون ریچ، یک مامور ورزشی و دوست استنلی

جلیل وایت در نقش بلیک

جری لوبرو به عنوان نماینده ورزشی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.