پزشک “ایرانی” شرکت گوگل -دکتر ترانه رضوی- وبلاگ‌نویس شد

وبلاگ رسمی گوگل ، یکی از منابعی است که بیشتر مشتاقان آی‌تی و گوگل ، همواره از آن بازدید می‌کنند . در این وبلاگ می‌توانید آخرین خبرها در مورد این شرکت بزرگ را بخوانید.

در یکی از روزهایی که این وبلاگ را مرور می‌کردم ، در کمال تعجب مطلبی پزشکی درباره عارضه‌ای به نام DVT یا ترومبوز وریدهای عمقی را در این وبلاگ دیدم ، کنجکاویم وقتی بیشتر شد که نام نویسنده این مقاله را دیدم : دکتر ترانه رضوی. اتفاقا از این مقاله استقبال زیادی چه در وبلاگهای پزشکی و چه در وبلاگهای غیرپزشکی شد. حتی شایعاتی رواج پیدا کرد مبنی بر اینکه سرگئی برین یا لری پیج – بنیان‌گذاران گوگل- در هنگام یکی از سفرها مبتلا به این بیماری شده‌اند.

دکتر ترانه رضوی ، ظاهرا یکی از کارمندان شرکت گوگل است ، ایشان به تازگی وبلاگی در بلاگر برای خود مهیا کرده‌اند تا در آن با آسودگی بیشتری مطلب بنویسند ، البته به انگلیسی.

دکتر ترانه رضوی

در ابتدای ورود به وبلاگ ، عکسی از ایشان با تی‌شرتی که لوگوی جی‌میل بر روی آن پیداست ، جلب توجه می‌کند. پستهای اولیه این پزشک که با سادگی و برای مخاطب عام نوشته شده‌اند ، نشاندهنده آشنایی ایشان با رسانه وبلاگ و مخاطبان است .

از دکتر رضوی اطلاعات بیشتری نداریم ، حتی با وجود اینکه شواهد و نام ایشان حاکی از ایرانی بودنشان است ، از این مطلب هم صد در صد مطئن نیستیم!

نوشته‌های دکتر ترانه رضوی در وبلاگ رسمی گوگل :

توصیه‌هایی به اشخاصی که زیاد سفر می‌کنند

آنفلوآنزای پرندگان

مقاله‌ای درباره استرس و روزهای تعطیل

و مقاله‌ای درباره سلامت

 
2 نظرات
  1. Bahman می گوید

    Thanks , That was a very good news

  2. Aria می گوید

    فکر میکنم ایشان فیزیکدان هستند و پزشک نیستند
    مطمئن نیستم !
    پروفایلشان در بلاگر را ببینید

نظرات بسته شده است.