روز تولد شما واقعا چگونه روزی بوده است؟

فکر نمی‌کنم اگر شما به  لینک‌هایی که در اینجا معرفی خواهم کرد ، نروید ، بتوانید به راحتی و یا دقت به این سؤال جواب دهید.

اما اطلاعاتی در مورد روز و ماه و سال تولد من! : در آن زمان که من زاده شدم ،الویس پریسلی با ترانه Way Down در صدر جدول موسیقی‌های پرفروش ایستاده بود ، در آن سال وودی الن با Annie Hall توانسته بود جایزه اسکار ببرد ، یک دو جین تخم مرغ رامی‌شد ۰٫۸۲ دلار خرید ، در آن سال ترانه ‌ How Deep Is Your Love بی‌جیز و Sir Duke استیوی  واندر هم محبوب بودند ، ولادیمیر پوتین و تونیبراکستون هم در همان روزی به دنیا آمدند که من به دنیا آمدم(البته نه همان سال!) ،تخمین زده می‌شود تا به حال ۹۲۴,۸۳۵,۴۵۰ ثانیه بی‌ارزش را گذرانده باشم ، تاریختولد من در تقویم مایایی ۱۲٫۱۸٫۴٫۴٫۱۹ است ، در سال چینی مار به دنیا آمدم ، جمعه بودکه به دنیا آمدم ، روی جلد مجله تایم اینطوری بود:


و روی جلد مجله رولینگ استون اینطوری:


اگر  دانستن این اطلاعات برایتان جالب است ، نخست روز و ماه وسال تولد خودتان را ا ز روی تقویم به میلادی دربیاورید و بعد به این لینک‌ها مراجعه کنید:

لینک اول ،
لینک دوم

نظرات

 1. سلام
  واقعاً جالب بود. مرسی

 2. مرسی از زحماتتون. مطلب جالبی بود . موفق باشید

 3. سلام
  خیلی جالب بود واقعاًاز شما ممنونم

 4. برنامه عالی است

 5. چیز خوب و بدیعی بود.ممنون.برا خیلی فرستادمش

 6. متشکر و ممنون

 7. سعی می کنم همه ی تلاشمو به کار ببندم تا با دو تا ادم حسابی اشنا بشم . ولی باید اول حرفای ادم حسابیای زیر خاک رفته رو شنید . . . از متن فارسی اولیس خبری نیست ؟ میدونم که اب گواراییه . من تشنمه

 8. سلام خیلی جالب و زیبا بود خسته نباشید

 9. سلام خیلی جالب و زیبا بود خسته نباشید

دیدگاه بسته است.