توییتر بر خوشمزگی دلیشس می‌افزاید

3

«دلیشس» delicious یکی از بهترین سرویس‌های لینک‌دهی جمعی است، بسیاری از وبلاگ‌نویس‌ها از دلیشس برای لینک دادن به صفحه‌های جالب وب استفاده میکنند و به یاری آن اصطلاحا لینکدونی درست می‌کنند.

صفحه لینک‌های جالب دلیشس یکی از محبوب‌ترین قسمت‌ها این سایت است، در این قسمت، می‌توان لینک صفحاتی را دید که از سوی کاربران زیادی لینک شده‌اند.

اما هم دلیشس و هم «دیگ» به خاطر ماهیت خود یک نقطه ضعف دارند: برای داغ شدن هر لینک، مدت زیادی زمان باید سپری شود. بنابراین نه دیگ و نه دلیشس، هیچ کدام نمی‌توانند به صورت زنده، در مورد صفحات داغ اینترنت به کاربران خود اطلاعات بدهند.

اما دلیشس، امروز، سعی کرده است که ای نقطه ضعف را با وصلتی خجسته با توییتر برطرف کند:

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

دلیشس قسمتی تحت عنوان Fresh Bookmarks را اضافه کرده است که در آن، لینک‌ها به‌روزتر در موضوعات مختلف، فهرست می‌شوند. پیش از این برای اینکه لینکی به صفحه لینک‌های محبوب دلیشس می‌آمد، می‌بایست از سوی نزدیک به ۱۰۰ نفر، ارسال می‌شد. در این صفحه می‌توان تعداد توییت‌هایی را که در مورد هر لینک انجام شده، دید و خواند.

به علاوه دلیشس افزونه فایرفاکس خود را به‌روز کرده است. حالا، به یاری افزونه جدید دلیشس، می‌توانید در همان زمانی که لینکی به دلیشس می‌فرستید، لینک را توییت کنید و همچنین می‌توانید در همین حین، لینک را برای دوستان خود ایمیل کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. آقای میم می گوید

  من که تازگیها خیلی با این دلیشس حال میکنم
  بس لذت بخش ….

 2. utopia می گوید

  دکتر جان آیا راهی است که بشود وبلاگ رو با آر اس اس آپ کرد البته غیر از BuzzBoost فیدبرنر.

 3. هوشنگ قربانیان می گوید

  سلام. آیا ترجمه فارسی دلیشس نوشته شده است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.