دست کشیدن از حرفه وکالت به عشق لگو!

8

خیلی از پدر و مادرها، وقتی فرزندشان با لگو بازی می‌کند و حجم‌های زیبا و پیچیده‌ای درست می‌کنند، آرزو می‌کنند که فرزندانشان در آینده بتوانند از عهده پیچیدگی‌های زندگی و کار حرفه‌ای هم برآیند و بتوانند به مشاغل عالی برسند.

اما لحظه‌ای خودتان را جای پدر و مادر ناتان ساوایا» ۳۶ ساله بگذارید، وکیلی که در سال ۲۰۰۱ به ناگاه کار کارش دست کشید و ترجیح داد که به عشق دوران کودکی‌اش بپردازد، یعنی ساختن اشکال مختلف با لگوهای رنگی!

ولی پیش از آنکه به ناتان پوزخند بزنید و برچسب بیماری روانی به او بزنید، اندکی درنگ کنید! کارهایی که ناتان الان با لگو می‌کند، آنقدر زیبا هستند، که هر یک از آنها را ده هزار دلار می‌خرند!

کارهای ناتان در گالری‌هایی در سراسر دنیا به نمایش درآمده‌اند و خریداران کارهای هنری، مشتری‌شان هستند. در هر یک از مجسمه‌های او که با لگو ساخته شده‌اند، از ۱۵۰ هزار لگو استفاده شده است.

یک مجموعه از کارهای زیبای او نشاندهنده احساسات آدمی هستند و نمایانگر تولد، مرگ و استحاله انسان هستند. او روزانه ۸ تا ۱۲ ساعت را صرف لگوسازی می‌کند و گاهی وقتی مشغول ساختن یک مجسمه است، ساعات کار او به ۱۸ می‌رسد.

او برای ساختن اشکال ساخته شده با لگو، نخست آنها را روی یک کاغذ طراحی مخصوص می‌کشد و بعد مشغول ساختن آنها می‌شود.

لگو

منبع: Mail Online

 
8 نظرات
 1. […] دست کشیدن از حرفه وکالت به عشق لگو! […]

 2. وکیل دادگستری می گوید

  وسوسه انگیزه !
  🙂

 3. بابک می گوید

  جالبه، صفحه ویکی پدیایی چیزی داره این آدم؟

 4. آذر می گوید

  اعجاب انگیزه، حتی طرحهاش هم بکر و دست نخوردس. خوش به حالش با این روحیه هنرمندش.. و مرسی از شما

 5. […] mso-footer-margin:.5in; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} –> (یک پزشک هم از ناتان ساوایا نوشته […]

 6. مریم می گوید

  اینجام می تونید نمونه کارهاش رو ببینید
  http://www.brickartist.com/

 7. Shahrokhi می گوید

  جالب بود
  موفق باشید

 8. امین جباری می گوید

  جالب بود هههوووم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.