کارت‌های ویزیت زیبایی که بسیار مبتکرانه طراحی شده‌اند

در پست قبل کارت‌های ویزیت آدم‌های مشهور را دیدید، اما در این پست می‌خواهم شماری از کارت‌های ویزیت آدم‌های غیرمشهور را به شما نشان بدهم که از نظر زیبایی و ابتکار، نمونه هستند. سعی کنید بعد از دیدن هر کرت، جستجو کنید که صاحب کارت چه حرفه‌ای دارد یا به چه منظوری کارت را در آن قالب طراحی کرده است:

کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت

منبع: + و +


خرید کتاب با ۱۵٪ تخفیف(همه کتاب‌ها)

نظرات

 1. سلام خوب انصافا ته ته خلاقیتا این اروپایی ها!!!((: D:

 2. خیلی حالب بود. مطالب یا بهتر بگم عکس‌های این بخش از سایت مهجور مانده. به خوبی دیگر مطالب در صفحه اول نمی‌آید تا متوجه به روز شدن این قسمت شویم.

 3. سلام

  بنظر من هم مطالب مرتبط با این موضوع یکم محجور موندن

  نمونه کارت ویزیت های ایرانی معمولا خیلی ساده تر و رسمی تر هستند که یکی از دلایلش عدم جسارت صاحبان کسب و کار و دلیل دیگه محدودیت های صنعت چاپ کشور عزیزمونه.

 4. ایده های فوق العاده ای هستند
  خیلی خلاقانست

 5. خیلی از این کارت ها رو میشه تو ایران هم چاپ رد ولی بخاطر هزینه آنها نسبت به کارت های عمومی معمولا مشتری زیادی ندارند. البته این نکته هم جالبه که بدونید تعداد زیادی از ایرانیان خار از کشور از تنوع کم در خارج از ایران ناراحت هستند و سفارشات خود را از ایران تهیه میکنند!!!

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.