کارت‌های ویزیت زیبایی که بسیار مبتکرانه طراحی شده‌اند

7

در پست قبل کارت‌های ویزیت آدم‌های مشهور را دیدید، اما در این پست می‌خواهم شماری از کارت‌های ویزیت آدم‌های غیرمشهور را به شما نشان بدهم که از نظر زیبایی و ابتکار، نمونه هستند. سعی کنید بعد از دیدن هر کرت، جستجو کنید که صاحب کارت چه حرفه‌ای دارد یا به چه منظوری کارت را در آن قالب طراحی کرده است:

کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت کارت‌ ویزیت

منبع: + و +

 
7 نظرات
 1. raha می گوید

  سلام خوب انصافا ته ته خلاقیتا این اروپایی ها!!!((: D:

  1. mehdi می گوید

   سلام ته ته خلاقیتا این اروپایی ها فقط نیستن ته ته خلاقیت تو ایران هست فقط یکم باید بیشتر دور اطرافتو ببینی http://www.psdha1.mihanblog.com

 2. شهاب الدین می گوید

  خیلی حالب بود. مطالب یا بهتر بگم عکس‌های این بخش از سایت مهجور مانده. به خوبی دیگر مطالب در صفحه اول نمی‌آید تا متوجه به روز شدن این قسمت شویم.

 3. حسام می گوید

  سلام

  بنظر من هم مطالب مرتبط با این موضوع یکم محجور موندن

  نمونه کارت ویزیت های ایرانی معمولا خیلی ساده تر و رسمی تر هستند که یکی از دلایلش عدم جسارت صاحبان کسب و کار و دلیل دیگه محدودیت های صنعت چاپ کشور عزیزمونه.

 4. خالد می گوید

  خیلی خوب

 5. طراحی داخلی می گوید

  ایده های فوق العاده ای هستند
  خیلی خلاقانست

 6. اشل می گوید

  خیلی از این کارت ها رو میشه تو ایران هم چاپ رد ولی بخاطر هزینه آنها نسبت به کارت های عمومی معمولا مشتری زیادی ندارند. البته این نکته هم جالبه که بدونید تعداد زیادی از ایرانیان خار از کشور از تنوع کم در خارج از ایران ناراحت هستند و سفارشات خود را از ایران تهیه میکنند!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.