اریک اشمیت با گوشی Moto X دیده شد

4

ورود هر گوشی پیشرفته‌ای به بازار و شدیدتر رقابت بین گوشی‌سازها را باید به فال نیک گرفت، چون نهایتا به نفع کاربران تمام می‌شود.

گوشی‌ای که این روزها خیلی‌ها منتظر آمدنش به بازار هستند، گوشی Moto X است. در این مورد گوشی قبلا اطلاعاتی به بیرون درز کرده بود، اما دیروز برای اولین بار این گوشی در دستان اریک اشمیت هم دیده شد! خوب بودن در هیئت مدیره گوگل، باید هم امتیازات خاص خودش را داشته باشد!

07-13-2013 12-52-09 AM

اریک اشمیت، این گوشی را در دیروز در همایش تجارت سالانه Allen & Co به دست گرفت، یک سایت ایتالیایی هم عکس‌ها اشمیت را در حال مکالمه و کار با گوشی منتشر کرده است.

چیزهایی که در این عکس‌ها مشخص است، نشان می‌دهند که پشت گوشی سفیدرنگ است و لوگوی موتورولا به صورت مشخص روی آن دیده می‌شود.

07-13-2013 12-54-13 AM

جلوی گوشی، مشکی است، گوشی در کناره‌ها بسیار نازک است، اما در وسط ضخامت بیشتری دارد. بافت سطح پشتی گوشی هم اقبل توجه است.

Moto X نخستین گوشی‌ای است که توسط موتورولا تحت نظارت مستقیم گوگل ساخته می‌شود، موتورولا با این گوشی امید دارد که همگان را تحت تأثیر قرار بدهد، گفته می‌شود که این گوشی که در آمریکا مونتاژ می‌شود، همین تابستان به بازار خواهد آمد.

دوریین پشتی، در قسمت وسط قرار داده شده است.

البته انتظار یک گوشی با سخت‌افزار برتر را نباید از Moto X داشت، شنیده‌ها حاکی از آن هستند که این گوشی سخت‌افزار متوسطی دارد که گرچه آن را از بعضی جهات قابل مقایسه با آی‌فون یا گلکسی اس ۴ می‌کند، اما این گوشی  را «های اند» نمی‌کند.

07-13-2013 12-56-20 AM

Moto X یک گوشی با سخت‌افزار «مناسب»، طراحی خوب و شیک و قیمت ارزان خواهد بود، بعضی‌ها معتقدند که این گوشی با قیمت ۱۹۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

منبع

 
4 نظرات
 1. اهورا می گوید

  خوب آیفون ۵ هم مشخصات «های اند» نداره. اما میبینیم که پابه پای همه پرچمدارا میاد.
  به خصوص اینکه این گوشی داره مشترکا با گوگل ساخته میشه ؛ پس باید انتظار یه هماهنگی فوق العاده بین نرم افزار و سخت افزار رو داشته باشیم. واینکه قابلیت های شخصی سازیش تو هیچ گوشی دیگه ای وجود نداره.
  من فکر میکنم این محصول به معنای واقعی ایده آل خواهد بود.

  1. سینا می گوید

   کاملا موافقم

 2. Marilyn می گوید

  بلاخره اقای اشمیت مجبور شد بجای بلک بری یش از گوشی موتو اکس استفاده کنه البته شاید فقط یک عکس با گوشی گوگل اندخته و بعد دوباره سراغ بلک بری یش بره شایدم هم مثل ریس بخش اندروید که میخواست توسعه دهنده اپل بشه اقای اشمیت هم به سمت انتخاب سیستم مورود نظرش برای توسعه گام بر میداره

 3. ناشناس می گوید

  وایییییی گوشی مستطیل شکله و توی دست هم جا میگیره، احتمالا داخل جیب هم میشه قرارش داد، حتی با توجه به اینکه کنار گوشش قرار داده احتمالا میشه باهاش ارتباط تلفنی برقرار کرد. در ضمن جالبه که دست های آقای اشمیت پنج تا انگشت داره!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.