هستیا: فروشگاه آنلاین محصولات خوراکی خانگی

4

حقیقت این است که من شخصا هیچگاه رویکرد، نگاه از بالا به اقشار محروم، توزیع غیرهدفمند کمک به شکل تحقیرآمیز به آنها و مدیون کردن آنها را نپسندیده‌ام. چیزی که باید در اولویت همه ما، از خیرین تنها گرفته تا مقامات سطح بالا باشد، این است که به مردم در عین حفظ عزت و کرامت آنها توانمندی برای سر پا ماندن داده شود.

به همین خاطر وقتی دیروز از خواهرم شنیدم که دوستانی خوشفکر در شبکه‌های اجتماعی تصمیم گرفته‌اند، در یک روند متفاوت به کمک یا بانوی تلاشگر و یک مادر مهربان بیایند، با خودم گفتم که چند جمله نوشتن و درج یک پست در راه این کار خوب که خرجی برای من ندارد. این همه از شرکت‌های فناوری نوشتیم، یک بار پستی بنویسم که واقعا به کار کسی بیاید.

خلاصه کار این است که این بانوی خوش‌سلیقه‌ای برای گذران زندگی خود و فرزندانش، در پی آن است که محصولات آن را به شیوه‌ای متفاوت به صورت آنلاین به فروش برساند و در این راه دوستانی به کمک ایشان رفته‌اند.

در انتهای این پست می‌توانید لینک فروشگاه آنلاین محصولات خانگی هستیا را ببینید. لطفا حتی اگر قصد خرید از هستیا را ندارید، هستیا را دنبال کنید و این فروشگاه را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید.

12-29-2014 4-42-14 PM

اگر هم در پی کمک هستید و در عین حال می‌خواهید طعم خوش ترشی‌های دست‌ساز را بار دیگر بچشید، از هستیا خرید کنید!

پیش از این هم در یک پزشک، در یکی دو نوبت اشاره کردم که خیلی از مشاغل کوچک مثل صنایع دستی خانگی، بالقوه می‌توانند بازار گسترده‌ای در داخل و حتی خارج کشور داشته باشند.

مشکل این است که همه کارآفرینان ایرانی در فکر کلون کردن سرویس‌های فرنگی هستند و کسی در فکر ایجاد یک کار و کسب گسترده مبتنی بر این مشاغل نیست.

مثلا تصور کنید که انواع بافتنی‌ها و کار دست بانوان ایرانی، در پیوندی با فناوری‌ها و نیازهای کاربران بین‌المللی قرار بگیرد.

اما برای این کار نیاز به ورود افراد و شرکت‌های مبتکری است که با نیازسنجی سلایق مشتری‌ها، متشکل کردن هنرمندان ناشناخته و ایجاد زیرساخت اولیه، بتوانند کار و کسبی ایجاد کنند.

در هر ترتیب به همت این مادر نادیده و خوش‌سلیقه و تلاش دوستانمان آفرین می‌گوییم.

هستیا در اینستاگرام: http://instagram.com/HASTIYA.B
هستیا در فیسبوک: https://www.facebook.com/pages/Hastiya/1554235534814283
هستیا در پلاس: https://plus.google.com/u/0/110822864025734506873/posts
و مهم‌تر، سایت هستیا: http://www.hastiya.com

 
4 نظرات
 1. مجید صالح پور می گوید

  سلام عرض احترام جناب دکتر ، بسیار کار پسندیده و عالی هست، من که مشتریشون میشم الان

 2. علی.ا آهنگری می گوید

  خیلی خوشحالم که ۱ پزشک هم هیستا رو معرفی کرده، خیلی هم عالی
  آره واقعا با نظر شما موافقم که بخشی از کارآفرینی میتونه روی مشاغل خونگی باشه که خوشبختانه پتانسیل خوبی هم وجود داره، امیدوارم شاهد ظهور و ماندگاری این ایده ها باشیم ، آخه متاسفانه داشتیم استارتاپ هایی که به قدرت و خوب شروع کردن اما خیلی زود کمرنگ شدن

  1. سمیر می گوید

   این استارتاپ ها به نتیجه ای رسیدن!؟

 3. حامد می گوید

  اصلا خوش مزه نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.