تازه‌ترین دور شایعات بعد از مشت جنجالی جرمی کلارکسون: تهیه سری جدید شوی محبوب «تاپ گیر» با میزبانی نت‌فلیکس و با نام House of Cars؟

2

اگر قسمت‌های قدیمی «تاپ گیر» را این هفته‌ها می‌بینید و با خودتان افسوس می‌خورید که دیگر شاهد یک شوی مفرح در مورد خودروها نخواهید بود، باید بگویم که بسیار بعید به نظر می‌رسد که جرمی کلارکسون بیکار بماند.

بی بی سی، بعد از آن درگیری کلارکسون با تهیه‌کننده «تاپ گیر» در تصمیمی دشوار او را کنار گذاشت و محبوب‌ترین شوی خود را از دست داد.

اما مدتی است که شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه نت‌فلیکس به صورت جدی دنبال ساختن یک شوی تلویزیونی جدید به سبک «تاپ گیر» است.

و امروز با انتشار خبری دیگر از «دیلی میرر» مبنی بر اینکه حتی نام احتمالی شو هم انتخاب شده است، این شایعه قوت دوچندانی گرفت.

دیلی میرر ادعا کرده است که از آنجا که شوی جدید نمی‌تواند با همان نام قبلی منتشر شود، نت‌فلیکس تصمیم گرفته است بر وزن سریال محبوب سیاسی House of Cards نام House of Cars را بر آن بنهد.

5-13-2015 11-11-59 PM

اما خب، باید توجه داشت که این نام خوب، قبلا روی یک شوی اسپانایی در مورد خودروها نهاده شده است.

بنابراین حتی اگر نت‌فلیکس سرانجام میزبانی شوی جرمی کلارکسون را قبول کند، باید به دنبال نام دیگری باشد.

آیا کلارسکون را در یک شوی «آمریکایی» پر سر و صدا، دوباره خواهیم دید؟

منبع

 
2 نظرات
  1. یوسف می گوید

    صد در صد دوباره برمیگرده، من که منتظرم 🙂

  2. mehdi می گوید

    یکی از وزنه های اصلی جذابیت این برنامه کلارکسون.بعید می دونم این برنامه بدون حضور اون طرف دارهای قبلی خودشو حفظ کنه و یا لااقل راضی شون کنه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.