رپورتاژ: تسکین درد، تسریع درمان و رفع خشکی پوست در ناحیه پرینه

برخی از شرایط پزشکی مانند دوران پس از زایمان و اپیزیوتومی و اعمال جراحی نظیر هموروئیدکتومی (جراحی هموروئید) و بیماری‌هایی از قبیل فیشر مقعدی، پروستاتیت، هموروئید، آبسه مقعدی، پرولاپس رکتوم، زخم‌های تناسلی و عفونت‌های واژینال موجب درد و ناراحتی شدیدی در ناحیه پرینه می‌گردند. متأسفانه علی‌رغم شایع بودن این شرایط و بیماری‌ها بین زنان و مردان در سنین مختلف، عدم دسترسی به ابزار مناسب برای درمان، مشکلات بسیاری را برای بیماران ایجاد کرده است که اغلب این افراد متحمل دردهای طاقت‌فرسایی می‌شوند.

سیتز بث (Sitz Bath) قابل استفاده برای طیف وسیعی از افراد می‌باشد و می‌توان از آن برای تسکین درد، تسریع درمان، پاکسازی ناحیه پرینه، رفع گرفتگی عضلانی (اسپاسم) و آرامش افراد استفاده نمود.

10-21-2015 9-27-15 AM 10-21-2015 9-26-53 AM

با توجه به اینکه سیتز بث قابل قرارگیری بر روی انواع توالت‌های فرنگی ثابت و سیار استاندارد می‌باشد، سالخوردگان، افراد دچار گرفتگی عضلانی و تمامی افرادی که محدودیت حرکتی دارند نیز به راحتی ‌می‌توانند از آن استفاده نمایند. از سیتز بث می‌توان برای درمان با آب سرد یا گرم استفاده نمود. استفاده از این محصول به‌تنهایی با آب کفایت می‌کند، با این وجود افرادی نیز ترجیح می‌دهند در جهت کاهش عفونت افزودنی‌هایی از قبیل بتادین، جوش‌شیرین، سرکه و یا غیره را به آب اضافه نمایند. هرچند لازم است در این مورد با پزشک معالج خود مشورت نمایند. این محصول در ۴ رنگ سبز، بنفش، صورتی و طوسی قابل عرضه می‌باشد.

10-21-2015 9-25-55 AM 10-21-2015 9-25-21 AM

– مناسب برای تسکین درد و ناراحتی، تسریع درمان و رفع خشکی پوست

– سبک، با دوام، بهداشتی، با قابلیت شست‌و‌شوی آسان

– تسریع بهبود پس از زایمان، اپیزیوتومی و هموروئیدکتومی

– قابل قرارگیری بر روی انواع توالت‌های فرنگی ثابت و سیار استاندارد

– توصیه شده برای افراد مبتلا به ناراحتی‌های مربوط به ناحیه پرینه و لگن مانند هموروئید (بواسیر)، فیشر مقعدی، پروستاتیت، آبسه مقعدی، پرولاپس رکتوم، زخم‌های تناسلی، عفونت‌های واژینال و سایر عارضه های مشابه در ناحیه مقعد و واژن

سیتز بث، محصولی است از شرکت پل ایده‌آل پارس. دفترچه راهنمای این محصول را می‌توانید از با رفتن به این صفحه دانلود کنید.

برای تهیه این محصول  می توانید با دفتر فروش با شماره ۹-۸۸۵۴۵۹۲۲ تماس بگیرید.

10-21-2015 9-26-16 AM

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.