چقدر باید پول خرج کنید تا سر و وضعتان شبیه جیمز باند در فیلم «شبح» شود

33

به لطف نسخه‌های DVDSCR احتمالا، بسیاری از شماها حالا تازه‌ترین فیلم از سری فیلم‌های جیمز باند یا Spectre را دیده‌اید.

راست‌اش در مقام مقایسه با دیگر فیلم‌های جیمز باند، فیلم شبح یا Spectre، فیلم خوبی نبود. اما اگر به دنبال وقت‌گذرانی صرف هستید، شاید فیلم چندان هم برایتان نامناسب باشد.

اما سؤال جالبی که می‌توان طرح کرد این است که اگر کسی جو زده شود و بخواهد سر و وضعی شبیه جیمز باند به هم بزند، چقدر باید خرج کند؟

– جیمز باند در این فیلم یک خودروی آستون مارتین مدل DB10  دارد که هنوز عرضه عمومی نشده، با این حال شما می‌توانید، نسخه جیمز باند DB9 GT را بخرید. هزینه این خرید، ۲۵۳ هزار دلار می‌شود.

2015-12-31_21-09-07

– جیمز باند در این فیلم ۵ شب را در کوه‌های آلپ و ۵ شب را در مکزیک سر می‌کند، این سفر برای شما حدود ۲۱۰۰ دلار هزینه دربرخواهد داشت. البته اینکه بخواهید پرواز «فرست کلس» داشته باشید و در هتل‌های مجلل اقامت کنید، مطمئنا بر هزینه شما خواهد افزود، اما ما هزینه یک سفر اقتصادی را در نظر می‌گیریم! شما هم که مطئنا به نوشیدنی‌های گران به سبک جیمز باند اصلا علاقه ندارید!

-اما کفش و لباس‌های جیمز باند هم اصلا چیزهای معمولی نیستند. اینها طراحی شده توسط «تام فورد» هستند و اگر می‌خواهید به سبک باند لباس بپوشید، باید ۳۸۲۰ دلار کنار بگذارید.

– اما شاید واقع‌گرایانه‌ترین خریدی که برای بیشتر شما واقعا ممکن باشد و تخیلی نباشد، خرید یک دستگاه گوشی Xperia Z5 است که حدود ۸۴۰ دلار قیمت دارد.

– ساعت جیمز باند هم در این فیلم، یک ساعت امگای مدل Seamaster 300 که ۶ هزار دلار قیمت دارد.

– اما محل اقامت جیمز باند هم اصلا ارزان نیست، او در این فیلم در یکی از نقاط گران محله چلسی لندن اقامت دارد. هزینه متوسط داشتن یک خانه یک اتاق‌خوابه در اینجا حدود یک میلیون و ۲۲۳ هزار دلار است!

پس روی هم داشتن سر و وضع جیمز باندی برای شما دست‌کم یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار آب خواهد خورد.

جالب است که در خود انگلیس برای داشتن چنین ثروتی باید دست‌کم درجه کلنل را در وزارت دفاع داشته باشید.

تقلید از جیمز باند، شاید به نظر بسیاری بیهوده به نظر برسد، اما در شرایط کنونی جامعه‌مان، خیلی‌ها هستند که بسیار بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار محاسبه شده در بالا، برای رنگ و لعاب دادن به وجود بی‌هویت خود خرج می‌کنند!

 
33 نظرات
 1. senaps می گوید

  ؛اما در شرایط کنونی جامعه‌مان، خیلی‌ها هستند که بسیار بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار محاسبه شده در بالا، برای رنگ و لعاب دادن به وجود بی‌هویت خود خرج می‌کنند!؛

  عجب… متاسفم که همچین جمله‌ای تو متنتون میخونم…

 2. کامران می گوید

  زندگی شخصی تام فوردچه جالبه !

 3. nima می گوید

  ” برای رنگ و لعاب دادن به وجود بی‌هویت خود خرج می‌کنند!”
  Nice!

 4. علی می گوید

  “اما در شرایط کنونی جامعه‌مان، خیلی‌ها هستند که بسیار بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار محاسبه شده در بالا، برای رنگ و لعاب دادن به “”وجود بی‌هویت خود”” خرج می‌کنند.”
  ممنون که به اقشار با سطح درآمد ِ بالا توهین میکنید .در ضمن برای نظر دادن دلیلی بر ضروری بودن ِ ایمیل نیست ، با تشکر .

 5. آترین می گوید

  شما هم کل این داستان رو نوشتید که فقط این نکته رو برسونید
  “خیلی‌ها هستند که بسیار بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار محاسبه شده در بالا، برای رنگ و لعاب دادن به وجود بی‌هویت خود خرج می‌کنند!”
  کاملا با شما موفقم. آدم باس ذاتش پاک باشه. هر چقدر هم که آدم پولدار و باکلاس باشه ولی دو زار عقل و شعور نداشته باشه به درده تو سری خوردنم نمیخوره

 6. حسام می گوید

  به وجود بی هویت خود خرج می کنند!!!!!
  جالب بود

 7. احمد می گوید

  بعضیا اگه یک میلیاردوپاتصد میلیون دلارهم خرج کنند هیچ تغییری نمی کنند!!!

 8. پژمان می گوید

  کاملا موافقم… مخصوصا آنهایی که تنها هویتشان در زندگی با پول بابا شان شناخته میشود… و از خودم هیچ ندارند نه مادی نه معنوی

 9. وحید می گوید

  لطفا دوستان به خودتون نگیرین هر کسی که پول داشته باشه و بابتش زحمت کشیده باشه هیچ وقت پولو مفت هزینه نمیکنه واسه خودش اگه خرج کنه حتما تو وجودش چیز با ارزشی نداره که میخواد با این چیزا ارزشه خودشو تو چشم مردم ظاهر بین نشون بده

 10. دوربین مداربسته می گوید

  خب حالا چه کاریه شبیه جمیز باند بشیم!
  خودمون همینطوری خوبیم دیگه 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.