رپورتاژ: های وب را به دوستانتان معرفی کنید و ۲۰ هزار تومان اعتبار هدیه بگیرید

1

با معرفی و خرید هریک از بسته های ویژه «های وب» توسط دوستان یا آشنایان خود، شما می توانید تا آخر بهمن ماه به ازای هر خرید، ۲۰.۰۰۰ تومان اعتبار از «های وب» هدیه بگیرید.

مطالعات متعدد و فراوان در حوزه بازاریابی خدمات نشان داده است که مهم ترین و قوی ترین عامل جذب مشترکین جدید، توصیه دوستان و آشنایان بوده است. از آن جایی که «های وب» همواره کیفیت سرویس را به عنوان یک اصل مهم، سرلوحه کار خود قرار داده، تا به امروز بیشتر مشترکین خود را نیز از راه توصیه افراد به یکدیگر، جذب نموده است. بر همین اساس و برای تشکر از معرفین و همین طور ایجاد انگیزه در معرفی بیشتر، از تاریخ ۱۲ دی تا آخر بهمن ماه، به ازای هر کاربر جدیدی که معرفی شده و یکی از بسته های ویژه «های وب» را خریداری کند، به معرف وی مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان اعتبار هدیه  داده می شود.

ویدیوی زیر، طرح فروش شبکه ای را بیشتر توضیح می دهد:

برای محاسبه این اعتبار هدیه، کافیست کد معرف شما (همان نام کاربری شما در «های وب») پس از واریز آنلاین وجه بسته ویژه، وارد گردد. اعتبار هدیه در اول هفته (شنبه ها) محاسبه و در پنل کاربری معرف، منظور می گردد. از این اعتبار هدیه می توان برای خرید سرویس، ترافیک، فشفشه، نیترو و … استفاده نمود، یا این که با پس انداز آن و رسیدن به سطح ۵۰۰.۰۰۰ تومان، آن را به طور نقدی دریافت کرد.

برای مشاهده توضیحات بیشتر طرح فروش شبکه ای، اینجا کلیک کنید.


رپورتاژ آگهی


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.