رپورتاژ: با حضور در این دوره‌ی آنلاین به حداکثرهای خود دست پیدا کنید!

0

صفحهی دورهی شکوفایی

آیا دانشجو، کارمند یا آموزگاری هستید که علیرغم سراغ داشتن استعداد و توانایی‌هایی خاص در خود، گرفتار روتین‌های زندگی شده‌اید؟ مدیر، استاد دانشگاه یا پزشکی هستید که علیرغم موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید هنوز در حرفه و زندگی خود احساس رضایت ندارید؟

شما در هر کدام از گروه این افراد که قرار بگیرید دوره‌ی آنلاین شکوفایی می‌تواند به‌شما کمک کند تا از مجموع قابلیت‌های خود استفاده کنید و سطح رضایت و شادی خود در زندگی را به‌میزان چشمگیری افزایش دهید.

 دوره‌ی آنلاین شکوفایی چیست؟

در سال‌های اخیر روانشناسی مثبت‌نگر یک شاخه جدید و قابل توجه در علم روانشناسی بوده است. در این گرایش این موضوع مطرح می‌شود که بیشترین رشد و رضایت انسان‌ها زمانی به‌دست می‌آید که زندگی خود را برمبنای استعدادهایشان طراحی می‌کنند، کاری با معنی و اثرگذار انجام می‌دهند، روابط مثبتی با آدم‌های اطراف خود برقرار می‌کنند و به نتایج ملموس در زندگی دست پیدا می‌کنند.

دوره‌ی آنلاین کوچینگ شکوفایی برمبنای تحقیقات حوزه روانشناسی مثبت‌نگر شکل گرفته و به‌صورتی طراحی شده که در طول ۲.۵ ماه شما حداقل ۵ روز در هفته فایل‌های صوتی آموزشی را دریافت خواهید کرد. این دوره شما را قدم به قدم در مسیر کشف قابلیت‌های خود و طراحی مسیر ایده‌آل برای حرفه و زندگی هدایت کند.

در کنار ارسال فایل‌های صوتی شما به‌مدت ۴ ماه به فروم پرسش و پاسخ دسترسی خواهید داشت و پرسش‌های شما توسط مربی دوره – امیر مهرانی – و همکارانش پاسخ داده خواهد شد.

پس از پایان دوره‌ی آنلاین شما می‌‌توانید در یک کارگاه دو روزه ثبت‌نام کنید. در این کارگاه آزمون شناخت توانایی‌ها از شما گرفته خواهد شد و درک بهتری نسبت به خود بدست خواهید آورد. همچنین تمرین‌ها و فعالیت‌های عملی به‌شما کمک می‌کند تا مسیر ایده‌آل خود را دقیق‌تر طراحی کنید.

 روانشناسی مثبت‌نگر همان تفکر مثبت است؟

خیلی‌ها به اشتباه فکر می‌کنند روانشناسی مثبت‌نگر همان تفکر مثبت یا مفاهیم کتاب معروف راز است. روانشناسی مثبت‌نگر یک رویکرد علمی است (برخلاف کتاب راز) که کمک می‌کند انسان‌ها رضایت درونی را به‌جای خوش‌بینی ساده‌لوحانه بدست آورند.

در روانشناسی مثبت‌نگر تمرکز بر این موضوع است که هر فرد چطور می‌تواند از قابلیت‌هایش استفاده کند و از پس چالش‌ها و مشکلات پیش رو بیاید و در عین حال از زندگی‌اش لذت ببرد. بنابراین تفکر مثبت می‌تواند زیر مجموعه‌ای از روانشناسی مثبت‌نگر باشد. تفکر مثبتی که نقش اقدام و عمل و امیدواری به نتیجه گرفتن را بزرگ‌تر از تکرار کلمات تکراری می‌داند و پایه‌ی علمی و تحقیقی دارد.

 مربی دوره کیست؟

امیر مهرانی به‌عنوان کوچ (مربی) در سال‌های گذشته به آموزش افراد در زمینه‌ی شناخت استعدادها و توانایی‌هایشان پرداخته. دوره‌های او تاکنون در دانشگاه‌های مختلف برگزار شده و به صدها نفر کمک کرده تا خودشان و داشته‌هایشان را بیشتر بپذیرند.

او کوچ مورد تایید Corporation for Positive Change  و نماینده‌ی این مجموعه‌ی بین‌المللی در منطقه‌ی خاورمیانه است.

 محتوای دوره چگونه است؟

بخش آنلاین این دوره شامل سه مرحله است. در مرحله‌ی اول تمرکز محتوا بر شناخت خود، استعدادها و توانایی‌هاست. در مرحله‌ی دوم براساس توانایی‌های شناخته شده راه‌کار طراحی مسیر ایده‌آل زندگی آموزش داده می‌شود و در مرحله‌ی سوم تمرکز محتوا بر برنامه‌ریزی و برداشتن قدم اجرایی برای مسیر طراحی شده خواهد بود.

اطلاعات ریز محتوا را می‌توانید اینجا ببینید.

 چطور ثبت‌نام کنم؟

شما می‌توانید بسته‌های یک‌نفره، دو نفره و یا سه نفر و بیشتر را انتخاب کنید. مثلا اگر ۵ نفر هستید هزینه‌ی ثبت‌نام برای هر نفر از هزینه ثبت‌نام هرکدام از پنج نفر به‌شکل جداگانه کمتر خواهد بود.

کافی است که به این صفحه بروید، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای دریافت کد تخفیف ۱۵ درصدی می‌توانید عضو کانال تلگرام مربی شوید.

زمان شروع دوره ۱۷ مهر

صفحهی دورهی شکوفایی

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.