رپورتاژ: روشی جدید برای مدیریت شارژ مجتمع‌ها

1

با توجه به شرایط روز جامعه، محاسبه دقیق و مدیریت شارژ واحدهای مسکونی، اداری و تجاری، امری وقت‌گیر و طاقت‌فرسا می‌باشد. بدین منظور نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه، به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه طراحی و تولید شده است. از نسخه ابتدایی این محصول تا به حال، دو اصل سادگی کاربری و رضایت مشتریان مورد توجه ویژه قرار گرفته است. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه گزینه بسیار مناسب و راهکاری ساده برای محاسبه عادلانه شارژ ساختمان است.

برخی ویژگی های نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان

نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه به شما اجازه می‌دهد تنها با دانستن مبانی ابتدایی کار با کامپیوتر و بدون نیاز به دانش حسابداری از تمام امکانات این نرم افزار به راحتی استفاده نمایید و برای مدیریت مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری، چند بلوکه و ترکیبی قابل استفاده می باشد.

12-31-2016-7-54-56-pm

این نرم افزار توانایی ثبت اطلاعات واحدها، مالکین و مستاجرین، هزینه های عمومی شامل آب و برق و گاز و هزینه های خاص مانند تعمیرات آسانسور، همچنین چک های صادره و دریافتی، ارسال پیام از طریق پیامک و تلگرام و … را دارد.

از ویژگی های منحصر بفرد این نرم افزار، تنظیم فرمول محاسبه شارژ بصورت انعطاف پذیر (بر اساس متراژ، نفرات، طبقات، سهم هر واحد از هزینه ها، تعداد پارکینگ و انباری و …) می باشد. تنوع گزارش ها و نمودارها و امکان ویرایش گزارش ها از نقاط قوت این نرم افزار است.

سرویس گزارش‌گیری تحت وب نرم افزار

معمولاً ساکنین مجتمع به منظور اطلاع از وضعیت مالی خود به مدیریت مراجعه کرده و خواستار دریافت گزارش مالی خود هستند. این نیاز وجود دارد که اعضای مجتمع بدون مراجعه حضوری، به وسیله لپ تاپ، تبلت و یا گوشی همراه خود، در حالی که در خانه در حال استراحت هستند، به اطلاعات مالی خود دسترسی پیدا کنند. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان کاشانه این امکان را برای تمامی اعضای مجتمع فراهم می‌کند که در هر زمان از شبانه‌روز بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدیریت، از وضعیت مالی خود آگاه شوند.

12-31-2016-7-55-48-pm

چگونه با نرم افزار بیشتر آشنا شویم؟

مشاهده کلیه ویژگی‌ها، فیلم های آموزشی، نسخه آزمایشی و … در وب سایت مربوطه امکان پذیر می‌باشد:

www.charge-software.ir

تلفن‌های تماس : ۴۴۴۶۲۳۲۰-۰۲۱ و ۴۴۴۳۰۶۷۹-۰۲۱


 
1 نظر
  1. انلاین باشید می گوید

    خیلی جالب بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.