رپورتاژ: پردانو، راهی نو و بی‌دردسر برای پرداخت‌های آنلاین

2

یه یاد می‌آورم در سال‌های اول وبلاگ‌نویسی، برای کارهایی مثل تمدید دامنه و فضای سایت، چون پرداخت آنلاین چندان معمول نبود، مجبور به مراجعه به بانک و بعد ایمیل کردن اسکن فیش پرداختی بودم. این سال‌ها ما خوشبختانه پیشرفت زیادی از نظر پرداخت‌های آنلاین کرده‌ایم و می‌توانیم به کمک نت‌بانک‌ها و درگاه‌های پرداخت، به سادگی خریدهای خود را انجام بدهیم.

اینترنت پتانسیل خوبی برای داد و ستد و کسب درآمد است، اما کاربران اینترنتی، صاحبان سایت‌ها و وبلاگ‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی، در قسمت ایجاد امکانات آسان پرداخت برای مشتریان خود، هنوز هم مشکلاتی دارند.

بله! می‌شود شماره کارت بانکی را در اختیار مشتریان قرار داد و از آنها خواست که با حضور در عابربانک‌ها یا از طریق نت‌بانک‌ها، پرداخت‌های لازم را انجام بدهند. اما خیلی از مشتری‌ها حوصله حضور فیزیکی در عابربانک‌ها را ندارند یا برایشان دشوار است که وارد سایت نت‌بانک‌شان شوند. همین دشواری‌ها، باعث می‌شود که درصدی از درآمد، محقق نشود.

ایجاد یک سامانه و درگاه پرداخت اختصاصی، کار چندان ساده‌ای نیست و گاهی مستلزم استفاده از برنامه‌نویس و طی شدن زمانی نسبتا طولانی است. اما خوشبختانه من به تازگی با سامانه پرداخت پردانو آشنا شدم که این کار بسیار آسان و ساده می‌کند.

1-6-2017-7-30-57-am

پردانو یکی از خدمات شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن است.

صاحبان سایت‌ها و وبلاگ‌ها به کمک پردانو دیگر نیازی به برنامه‌نویسی مستقل و مراحل دشوار ایجاد درگاه پرداخت ندارند. چرا که پردانو از پیش ۳۰ افزونه کارا برای پرداخت‌های آنلاین را آماده کرده است! به کمک این افزونه‌ها شما می‌توانید به سادگی دکمه‌های پرداخت را در وب‌سایت خود درج کنید و حتی برای مشتری‌ها فاکتورهای دیجیتالی صادر کنید.

هم اکنون زمان انحصار در بخش پرداخت اپلیکیشن ها به پایان رسیده است. توسعه‌دهندگان اپلیکیشن بدون وابستگی به یک سرویس دهنده ی خاص و به صورت کاملا مستقل می‌توانند از امکانات پردانو، برای ایجاد سامانه پرداخت درون‌برنامه‌ای بهره برده و با کارمزد بسیار پایینتر از سرویسهای مشابه، اپلیکیشن خود را به درگاه پرداخت بانکی متصل نمایند.

1-6-2017-7-31-47-am

حالا سؤال این است که اگر شما وب‌سایتی نداشته باشید، چطور باید عمل کنید؟!

الف- شما می‌توانید یک وبسایت اختصاصی کاملا رایگان، بدون هیچ گونه دانش فنی و متصل به درگاه پرداخت آنلاین به صورت یک زیردامنه پردانو، ایجاد کنید و از طریق آن از مشتری‌ها بخواهید که پرداخت‌هایشان را انجام بدهند. مانند yourname.pardano.ir

1-6-2017-7-33-36-am

ب- اگر کاربر خوب شبکه‌های اجتماعی مثلا تلگرام و اینستاگرام هستید و تا حالا راهی آسان برای پرداخت‌ها، مثلا در هنگام جذب آگهی از مشتری‌ها یا فروش محصولات نداشتید، باید بگویم که به کمک پردانو این مشکل شما کاملا حل می‌شود و شما می‌توانید با قرار دادن یک لینک کوتاه مثلا با فرمت http://prdn.ir/1pezeshk، به سادگی از مشتری‌ها خواهید که از طریق آن پرداخت کنند.

1-6-2017-7-34-03-am

کار با پردانو ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. شما در وهله اول باید ثبت‌نام کنید. بعد از تأیید هویت توسط پردانو، شما قادر خواهید بود از همه امکانات آن به رایگان استفاده کنید. خوشبختانه حتی اگر به عنوان شخصیت حقوقی می‌خواهید از امکانات پردانو استفاده کنید، این امکان وجود دارد و حتی اگر ۱۸ سالتان نشده، باز هم پردانو به صورت قانونی امکان ایجاد درگاه پرداخت را به شما می‌دهد.

1-6-2017-7-34-31-am


 
2 نظرات
  1. م محمدزاده می گوید

    سایت خوبیه
    برای کانالم ازش درگاه گرفتم

  2. رپورتاژ آگهی می گوید

    واقعاً جا داره به پردانو تبریک بگم.
    یک رپورتاژ حرفه ای و کاملاً گیرا رو آماده کردن که مطمئناً بازدهی عالی براشون خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.