رپورتاژ: راه‌اندازی نخستین ربات نیازمندی‌های تلگرامی با نام فرابازار‎

0

امروزه سیستم‌های نیازمندی فراوانی را می‌توان یافت. ضمیمه‌های کاغذی روزنامه‌ها مهم‌ترین و دیرپاترین آنها به شمار می‌آیند. بعلاوه تعداد زیادی سایت اینترنتی نیز به‌صورت عمومی یا تخصصی در این حوزه فعالیت می‌کنند. اخیراً اپلیکیشن‌های نیازمندی نیز به این حوزه وارد شده‌اند. در این میان، دامنه نفوذ و میزان مخاطبان بیشتر، بر تأثیرگذاری بهتر هرکدام از روش‌های یادشده خواهد انجامید. سایت‌ها معمولاً از مخاطبان محدودتری برخوردارند و نیازمندی‌های کاغذی نیز دامنه نشر محدود و هزینه بسیار بالایی دارند. اپلیکیشن‌ها بسیار کم اثر بوده و سیستم‌های تبلیغی رایگان نیز بازخورد مهمی ندارند.

فرابازار به‌عنوان نخستین و تنها ربات رسمی نیازمندی‌های تلگرامی، بالاترین شعاع نفوذ بین کاربران را داراست. به‌گونه‌ای که ده‌ها میلیون کاربر ایرانی تلگرام را می‌توان، اهداف بالقوه آن دانست.

از آنجا که تقریباً تمامی کاربران گوشی‌های هوشمند در ایران از تلگرام نیز استفاده می‌کنند، این فرصت بی‌نظیر فراهم گردیده تا یک سیستم نیازمندی کارآمد، وسیع، تأثیرگذار و دقیق مبتنی بر تلگرام راه‌اندازی شود.

فرایند ثبت آگهی در فرابازار بسیار ساده و سرراست است. ابتدا دسته‌بندی نزدیک به کالا یا خدماتی که می‌خواهید آگهی نمایید را انتخاب می‌کنید و سپس در چند مرحله مشخصات تماس، توضیحات آگهی و پاسخ سؤالات دیگر را درج می‌نمایید.

سرویس فرابازار رایگان نیست اما تنها هزار تومان تعرفه برای آن درنظر گرفته شده است. دلیل این موضوع، جلوگیری از ثبت آگهی‌های تفننی، تستی، غیر جدی و نامربوط است که در سایت‌های نیازمندی رایگان به وفور دیده شده و باعث مزاحمت و دردسر برای کاربران واقعی می‌شود.

فرابازار، شعار سرعت، امنیت و سهولت را برگزیده و راهکاری مدرن و فرصتی کم‌نظیر را فراهم ساخته است. راهکاری که می‌تواند به کسب درآمد برای شما از فروش کالا یا ارائه خدمات بیانجامد. همین حالا می‌توانید فرابازار را استارت کنید یا آن را برای استفاده در زمان آینده در سیستم خود ذخیره نمایید.

هم خرید، هم فروش، هم کالا، هم خدمات، به‌سادگی و سرعت. فرابازار، اولین و تنها سیستم هوشمند نیازمندی‌های تلگرامی.

ورود مستقیم به فرابازار

 

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.