ترجمه فوری و ارزان

2

رپورتاژ:

فردی  که  در مکالمه زبان انگلیسی مهارت کسب می نماید بدان معنا نیست که به راحتی میتواند مقاله های علمی را نیز ترجمه کند بلکه در ترجمه متون انگلیسی نیز باید مهارت کسب نماید تا بتواند مقالات را با کیفیت قابل قبول ترجمه کند .

موسسه پارس ۶۸ به کیفیت کار خود اهمیت  می دهد و به دنبال این می باشد که مشتری کار خود را با اطمینان  به دست مترجمینش بسپارد بنابراین اگر مشتری نسبت به ترجمه تخصصی مطمئن نباشد نمونه ای از صفحات را ترجمه می کند و در صورتی که اعتماد مشتری جلب شود تا پایان کار ادامه می دهد.

موسسه پارس ۶۸  حتی بعد ازتحویل کار ، همراه مشتری بوده  و اگر نیاز به ترجمه مجدد یا ویرایش باشد ، با کمال میل این کار را انجام می دهد چرا که یکی از اهداف موسسه جلب رضایت مشتری می باشد.

افرادی که وقت کافی برای  مراجعه حضوری   جهت سفارش ترجمه خود  به موسسه پارس ۶۸ را ندارند می توانند با ایمیل یا تلگرام در مدت زمان خیلی کوتاه فایل خود را ارسال کنند و نتیجه برآورد قیمت و زمان تحویل را دریافت نمایند و در صورت موافقت فایل را برای ترجمه ثبت نمایند.البته عصر،عصر تکنولوژی و ارتباطات می باشد و کمتر افرادی هستند که کارهای خود را حضوری انجام دهند بلکه بیشتر کارها  به صورت اینترنتی انجام می شود.

ترجمه  ای که مترجمین موسسه پارس ۶۸ ارائه می دهند  روان وشیوا می باشد طوری که خواننده وقتی متن را می خواند احساس می کند  متن ترجمه شده  زبان اصلی گفتار بوده است. ترجمه زبان کار تخصصی و دقیقی است.

موسسه پارس ۶۸  متون تخصصی مربوط به هر رشته را به مترجم تخصصی خود می دهد این طور نیست که مترجمی که ترجمه  متون مدیریت را انجام دهد ، همان مترجم رشته برق را هم ترجمه نماید. چرا که باید با اصطلاحات تخصصی آشنا باشد فقط در حالتی یک مترجم ترجمه چند رشته را انجام می دهد  که تخصص در چند زمینه را داشته باشد.

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه ارائه ترجمه فوری و ترجمه ارزان میباشد. و نکته مهم این است که در ترجمه های فوری به هیچ وجه از کیفیت کار کاسته نمیشود.

دانشجویی کارشناسی ارشد باید بداند که مقاله به دو نوع تقسیم می شوند :مقالات کنفرانسی و مقالات ژورنالی و اینکه اعتبار مقالات ژورنالی از مقالات کنفرانسی بالاتر است چرا که داوری دقیق تری دارند.نگارش مقالات ژورنالی کار آسانی نمی باشد باید تجربه و دانش و تخصص در این زمینه داشته باشید با دانلود مقالات ژورنالی از سایت مقاله  سطح دانش خود را افزایش می دهید و راحت تر م یتوانید مقاله مورد نظر را بنویسید.

 

در زمانی که اینترنت هنوز جایگاه پر رنگی نداشت ، دانشجویان برای جستجوی مقاله مورد نظر خود دچار مشکل بودند زیرا وقتی به دانشگاه خود برای  جستجوی مقاله مراجعه می کردند،مقالات  جامع و بروز نبود و این مسأله دغدغه بزرگ دانشجویان بود ولی امروزه با مراجعه به سایت مقاله  می توان به راحتی مقاله مورد نظر خود را پیدا کنند که جامع و بروز باشد و همچنین در وقت خود هم صرفه جویی کرده اند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات  به همه اهداف خود خواهید رسید زیرا هرآنچه که به دنبالش هستید در اینترنت  می توان یافت.

دانشجویانی که وقت کافی برای نگارش مقاله ندارند می  تواند مقاله خود را از سایت سایت مقاله با هزینه پایین خریداری نمایند.

دپارتمان سایت دانلود مقاله با همکاری متخصصین و فارغ التحصیلان رشته های مختلف در زمینه نگارش مقاله سعی بر این دارد که کیفیت کار خود را افزایش دهد تا خدماتی که به دانشجویان و پژوهشگران گرامی ارائه می دهد ارزشمند باشد و مخاطبان بهره کافی را از مقاله  دانلود شده ببرند و در نهایت بر سطح دانش و تخصص آنها افزوده باشد.یعنی مخاطب بعد از مطالعه مقاله مورد نظر اطلاعات جدید و مفیدی را کسب نموده باشد .

سایت دانلود مقاله همه مقالات خود را منسجم و مرتب در سایت قرار داده به طوری که مخاطب براحتی مقاله مورد موضوع را در سایت دانلود مقاله بیابد.

در سایت مقاله دانشجویان و مترجمین میتوانند مقالات ترجمه شده خود را در سایت قراردهند و آنها را با قیمت مشخص بفروش برسانند.

 
2 نظرات
  1. الهام می گوید

    من این شرکتو میشناسم
    شرکت خوبی هست

  2. سمیه می گوید

    سلام
    من واقعا از سایت ۱پزشک بخاطر مطالب مفید تشکر میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.