این افزونه کروم می‌تواند خرید آنلاین شتاب‌زده و تکانه‌ای شما را به تاخیر بیندازد تا بیشتر درباره‌اش فکر کنید

0

این روزها همه درباره خرید و تخفیف صحبت می‌کنند. برخی موافق حراجی‌ها و خریدهای سال نو با تخفیف‌های ویژه هستند و برخی دیگر اعتقاد دارند این‌ها یک کلاه‌برداری بزرگ است.

پس اجازه بدهید ما هم یک افزونه جالب مرورگر کروم برای خریدهای آنلاین معرفی کنیم. این افزونه برای افرادی که نمی‌توانند خودشان را با دیدن یک تخفیف کنترل کنند؛ بسیار مفید است.

برخی افراد بیشتر از اینکه دنبال تخفیف یا خرید یک وسیله مورد نیاز ضروری باشند؛ عادت به خرید دارند یا با دیدن تخفیف‌های زیاد انگار جادو شده و ناخودآگاه روی گزینه خرید کلیک می‌کنند.

افزونه IceBox کروم روی سایت Finde.com می‌تواند خریدهای آنی شما از روی سایت‌ها را متوقف و به آینده موکول کند تا شما بتوانید بیشتر درباره این خرید تحقیق کنید و ببینید اصلا به این وسیله نیاز دارید؟

افزونه‌ای برای جلوگیری از خریدهای هیجانی

شاید هنوز درست متوجه نشده باشید که افزونه IceBox چه کاری انجام می‌دهد. این افزونه جایگزین کلیدهای «Buy» بیش از ۴۰۰ سایت معروف خرده‌فروشی آنلاین می‌شود. وقتی شما کلیدهای این افزونه را فشار می‌دهید؛ خرید شما به مدت زمان مشخص و از پیش تعریف شده‌ای به عقب می‌افتد تا شما فرصت داشته باشید که فکر کنید چرا دارید این خرید را انجام می‌دهید.

مثلا می‌توانید روی این افزونه تعریف کنید که خریدهای شما برای یک روز یا یک هفته به تعویق بیفتند. حداکثر زمان قابل تعریف در این افزونه ۳۰ روز است.

این افزونه می‌تواند حتا کلیدهای خرید برخی سایت‌ها را بلوکه کند تا شما هیچ‌وقت ازشان خرید نکنید.

وقتی این افزونه رایگان را روی مرورگر کروم نصب کردید؛ روی آیکون آن در سمت چپ نوار آدرس کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات آن شوید. در بخش تنظیمات می‌توانید روزهایی تعویق یک خرید را تعریف کنید. می‌توانید برای برخی سایت‌های پیغام یادآوری بگذارید تا هنگام ورود به آن سایت نمایش داده شود.

در بخش Your icebox می‌توانید خریدهای خود را مشاهده کنید. با کلیک روی این آیتم‌ها می‌توانید دوباره به صفحه خرید آن‌ها برگردید و اطلاعات بیشتری درباره خریدتان بخوانید. این افزونه مجموع خریدهای آینده شما را نیز نشان می‌دهد تا بفهمید چقدر پول پس‌انداز کردید.

افزونه Icebox برای افرادی که درگیر خریدهای هیجانی هستند؛ راهکاری بسیار موثر است تا منطقی‌تر و با برنامه کالاهایی که نیاز دارند را خرید کنند.

متاسفانه در ارزیابی‌های ما؛ این افزونه با سایت‌هایی مانند دیجی‌کالا یا بامیلو سازگار نیست ولی تقریبا تمام سایت‌های خرید آنلاین معروف جهانی را شناسایی و پشتیبانی می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.