توییتر در حال آزمایش قابلیتی برای ذخیره توییت‌ها و خواندن آن‌ها در آینده است

0

شبکه اجتماعی توییتر در حال آزمایش قابلیتی به نام Bookmarks است.

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد یک توییت را از روی تایم‌لاین خود بوک‌مارک کنند تا در آینده آن را بخوانند. به نظر می‌رسد این ویژگی حدود یک ماهی می‌شود به صورت آزمایشی برای برخی کاربران فعال شده است.

قبلا اگر می‌خواستید یک توییت را برای خودتان ذخیره کنید؛ باید روی علامت قلب زیر آن توییت کلیک می‌کردید که اصلا روش مناسبی نبود.

تجربه کاربری بهتر

تصاویری که از قابلیت بوک‌مارک توییتر منتشر شده؛ نشان می‌دهد این ویژگی در بخش منوی ناوبری کاربران قرار گرفته است. این تصاویر نشان می‌دهند که کاربران هر زمانی نیاز داشتند تا یک توییت را ذخیره کنند؛ روی دکمه گوشه سمت چپ توییت کلیک می‌کنند تا یک منوی پاپ‌آپ باز شود. از روی این منو می‌توانند گزینه «add to Bookmarks» را انتخاب کنند.

تینا کویاما؛ طراح محصولات شرکت توییتر این ویژگی جدید توییتر را رسانه‌ای کرده است. البته؛ این فرد در ماه اکتبر نیز گفته بود که به‌زودی قابلیت بوک‌مارک به توییتر افزوده می‌شود.

طراح توییتر می‌گوید، این شرکت ماه‌های زیادی روی این قابلیت کار کرده و انواع روش‌های ممکن برای ذخیره‌سازی و در دسترس قرار گرفتن یک توییت در آینده را بررسی کرده است تا در نهایت به شکل فعلی عرضه می‌شود.

قابلیت بوک‌مارک کاملا خصوصی است و تنها برای خود کاربر نشان داده می‌شود.

هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی به طور سراسری برای تمامی کاربران فعال می‌شود.

توییتر در ماه‌های اخیر تلاش زیادی دارد که تجربه کاربری مردم با این شبکه اجتماعی را بهبود بدهد و بتواند کاربران جدیدی جذب کند. قابلیت ذخیره و بوک‌مارک یک پست در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی وجود دارد و یکی از ویژگی‌های جذاب و کاربردی برای کاربران است.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.