سرانجام و بالاخره توییتر به زودی امکان ویرایش توییت‌ها را خواهد داد! آزمایش به زودی برای کاربران توییتر آبی آغاز می‌شود

0

توییتر امروز اعلام کرد که «از سال گذشته» روی ویژگی ویرایش کار می‌کند و آزمایش دکمه ویرایش «در ماه‌های آینده» با مشترکان توییتر آبی آغاز می‌شود.

در نمایشی از این ویژگی در برنامه توییتر، کاربران می‌توانند روی دکمه جزئیات یک توییت کلیک کنند تا گزینه «ویرایش توییت» را در کنار گزینه‌های از قبل موجود حذف توییت موجود، پین کردن به نمایه، تغییر افرادی که می‌توانند پاسخ دهند و افزودن به فهرست‌ها ببینند.

در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد دکمه ویرایش، مدت زمان ویرایش توییت‌ها، یا وجود تاریخچه توییت وجود ندارد. مشخص هم نیست که این گزینه از چه تاریخی به همه کاربران داده می‌شود.

توییتر اولین بار در روز اول‌ آوریل هفته گذشته درباره کار روی دکمه ویرایش شوخی کرد. این شبکه اجتماعی در توییتی نوشت: «ما در حال کار بر روی دکمه ویرایش هستیم.»

اکثر مردم با توجه به تاریخ امروز و این واقعیت که مردم سال‌هاست که برای دکمه ویرایش فریاد می‌زدند، این اطلاعیه را جدی نگرفتند، اما توییتر امروز تأیید کرد که کار روی دکمه ویرایش واقعی است.

توییتر قصد دارد ویژگی ویرایش را با مشترکین Twitter Blue آزمایش کند. توییتر آبی ۳ دلار در ماه قیمت دارد و به کاربران امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید و سایر امتیازات را می‌دهد. آزمایش گزینه ویرایش قرار است به زودی آغاز شود.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.