ایلان ماسک می‌خواهد امکان توییت کردن تا ۴ هزار کاراکتر را بدهد! امکان میکروبلاگ نوشتن در توییتر؟

0

ایلان ماسک، مدیرعامل جدید این شرکت، در توییتر تایید کرد که توییتر در نهایت محدودیت کاراکتر خود را از ۲۸۰ به ۴۰۰۰ افزایش خواهد داد.

ماسک در پاسخ به این سوال که آیا شایعات در مورد توییتر برای افزایش محدودیت کاراکتر به ۴۰۰۰ صحت دارد یا خیر، بدون ارائه اطلاعات اضافی پاسخ داد: بله. توییتر در ابتدا دارای محدودیت ۱۴۰ کاراکتر داشت تا اینکه در سال ۲۰۱۷ به ۲۸۰ افزایش یافت.

جزئیات دقیق افزایش محدودیت کاراکترها هنوز مشخص نیست، اما گزارش‌ها و توییت‌های قبلی ماسک نشان می‌دهد که توییتر ممکن است زحمت تقسیم متن‌های طولانی (چیزی که کاربران ایرانی به آن رشتو می‌گویند) را به چند توییت را از بین ببرد.

به این ترتیب در توییتر ممکن است در آینده نزدیک بتوانید متن طولانی بنویسید. چیزی شبیه میکروبلاگ!

حالا چنین چیزی در ترکیب با اشتراک پول توییت‌ها ممکن است راه تازه‌ای برای کسب درآمد برای محتواسازان ایجاد کند. البته در شرایط که ما که نه امکان دادو ستد مالی با توییتر وجود دارد و نه شرایط خاص توییتر فارسی، محیطی ارام برای نوشتن است!

توییتر در آخر هفته اعلام کرد که قصد دارد سرویس اشتراک توییتر آبی خود را از روز دوشنبه دوباره راه اندازی کند، که به کاربران یک نشان آبی تأیید شده و مزایای دیگری مانند امکان ویرایش توییت ها و آپلود ویدیوهای با وضوح بالاتر ۱۰۸۰p را ارائه می دهد. پس از انتقاد ماسک از کمیسیون ۳۰ درصدی اپل که از خریدهای درون برنامه ای گرفتهمی‌شود، Twitter Blue با قیمت بالاتر ۱۱ دلار در ماه برای کاربران آیفون دوباره راه اندازی خواهد شد!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.