ریزر صفحه‌کلید مکانیکی به اندازه یک میز نهارخوری ساخت

1

در سال‌های اخیر استقبال از صفحه‌کلیدهای مکانیکی افزایش یافته است و کاربران با آن حس بهتری دارند و راحت‌تر کار می‌کنند.

امروزه، بیشتر صفحه‌کلیدها در دستگاه‌هایی مانند اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها نرم‌افزاری و مجازی است اما در حال بازگشت به دوران صفحه‌کلیدهای مکانیکی هستیم و بازار هم این موضوع را فهمیده است.

اما چه چیزی بهتر از یک صفحه‌کلید مکانیکی به اندازه یک میز دسکتاپ؟

شرکت ریزر در غرفه نمایشگاه CES خود یک صفحه‌کلید مکانیکی بسیار بزرگ با دکمه‌های واقعا جذاب و کاربردی ساخته و در معرض بازدید عموم قرار داده بود. کاربران می‌توانستند با این صفحه‌کلید کلیک یا تایپ کنند و از سیستم نوردهی Chroma RGB نیز سود می‌برد.

تصور کنید اگر بخواهید چند کلید ترکیبی مانند CTRL+ALT+DELETE را فشار دهید؛ نیاز به کمک دارید. برای فشردن هر کلید باید از چند انگشت خود استفاده کنید.

ریزر پیشنهاد می‌دهد از این صفحه‌کلید برای خالی کردن عصبانیت و خشم خود استفاده کنید یا به نظرات تند و تیز کاربران به صورت فیزیکی پاسخ دهید!

کاربرد دیگر این صفحه‌کلید می‌تواند در بازی QWOP باشد. تصور کنید برای زدن کلیدها دایم در تحرک و رفت و برگشت به ابتدا و انتهای صفحه‌کلید باشید. شاید این‌طوری انرژی بیشتری در حین بازی صرف کنید و برای سلامتی شما بهتر باشد.

در حالی‌که بسیاری از بازدیدکنندگان غرفه شرکت ریزر و همین‌طور دنبال‌کنندگان خبرهای نمایشگاه CES به دنبال قیمت و زمان عرضه این صفحه‌کلید بودند یا خواستند که پیش‌خرید کنند؛ ریزر اعلام کرد قصد ندارد چنین صفحه‌کلیدی را به تولید انبوه برساند و فقط برای نمایش و سرگرمی در غرفه CES خود قرار داده است.

منبع

 
1 نظر
  1. غلام می گوید

    سلام
    واژه ناهار درست است لطفا اصلاح بفرمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.