تماشا کنید: ویژگی‌های سامسونگ گلکسی اس ۹ را پیش از رونمایی رسمی ببینید

0

امشب، سامسونگ به طور رسمی از گوشی‌های سری جدید گلکسی اس ۹ رونمایی می‌کند. این گوشی‌ها ۲۵ اسفندماه به طور رسمی وارد بازار می‌شوند.

بسیاری از مشخصات و ویژگی‌های گلکسی اس ۹ در سایت‌ها منتشر شده و تقریبا می‌دانیم که امشب چه گوشی معرفی می‌شود.

سامسونگ پرچم‌دارهای جدید خود را بیشتر برای کسب‌وکارها و افراد شاغل در سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری طراحی و مجهز کرده است. گلکسی اس ۹ ارتقایافته گوشی قبلی، گلکسی اس ۸ است ولی تغییرات جزیی دارد. مثلا مکان اسکنر اثرانگشت تغییر کرده است.

اما تغییرات نرم‌افزاری و کاربردهای تجاری این اسمارت‌فون جهش یافته و کاملا به یک گوشی کسب‌وکاری تبدیل شده است. مثلا سیستم DeX برای تبدیل اسمارت‌فون به یک کامپیوتر شخصی و اتصال گوشی به صفحه‌نمایش ارتقا یافته است.

ویژگی دیگر، زوم کردن دوربین روی متن و ترجمه آن توسط گوشی است. ضدآب و ضدضربه است و از نرم‌افزارهای سازمانی روی اندروید اوریو ۸ بهره می‌برد.

سامسونگ می‌خواهد این گوشی را برای مدت ۴ سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری بدهد و مجموعه‌ای از خدمات و گارانتی‌های گسترده برای آن تدارک دیده است تا افراد مختلف بتوانند ازش استفاده کنند.

ویدیوی حدودا ۳ دقیقه‌ای زیر، نگاهی گذرا به گوشی گلکسی اس ۹ دارد و به معرفی برخی از ویژگی‌های مهم این اسمارت‌فون می‌پردازد:

 

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.