خرید شکلات سفارشی آنلاین برای اولین بار در ایران

0

رپورتاژ

شکلات از دیرباز جزو محبوب ترین و خوشمزه ترین ھدایا بوده است. سالیانه تنھا در آمریکای شمالی بیش از ۱۲۷۰ تن شکلات مصرف می شود. شکلات علاوه بر خواص متعددی که برای سلامتی دارد ، ھمواره یکی از پرطرفدارترین خوراکی ھا در بین سنین مختلف بوده است. ھدیه دادن شکلات در مناسبت ھای مختلف یکی از عادات رایج مردم سراسر دنیا است. اما چطور میشه این ھدیه دوست داشتنی و خوشمزه را متفاوت تر از ھمیشه ھدیه داد؟ چطور میشه یک شکلات سفارشی داشت؟

شش سال پیش برای اولین بار در ایران توانستیم به فناوری دست یابیم که بتوانیم شکلات با طرح دلخواه را حتی در تیراژ پایین ھمراه با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان تولید نماییم. در کنار نظارت تیم کارشناسان تغذیه و بھداشت نه تنھا شکلاتی اختصاصی بلکه شکلاتی عالی از لحاظ طعم و سلامت تولید نماییم.

در طی شش سال گذشته افتخار تولید شکلات سفارشی برای برند ھای برتر ایران شامل سازمان ھا ، شرکت ھا ، ھتل ھا ، کافه و رستوران ھای سراسر ایران را داشته ایم. ھمکاری با برندھای معتبر ایران برگ زرینی است در تاریخچه افتخارات شوکولوگو. اعتماد دوباره و دوباره برندھا به شکلات ھای خوشمزه شوکولوگو خوشحالی مان را دو چندان نمود.

سرعت عمل و کیفیت بالای شکلات ھای شوکولوگو سبب شد که طی سالیان گذشته درخواست ھای بسیار زیادی برای تولید شکلات سفارشی داشته باشیم بدین صورت که حتی مشتریان برای کمترین تعداد و ساده ترین مناسبت ھا نیز ھمواره با اعتماد به ما شکلات سفارشی خود را از سراسر ایران سفارش می دادند. شوکولوگو نیز ھمواره با حفظ کیفیت ھمیشگی و نگاھی خلاق شکلات ھای سفارشی مشتریان عزیز را در بسته بندی ھای متنوع و شیک در سایزھای مختلف برای مشتریان خود ارسال نمود. درخواستی که همواره مشتریان ما بدنبال آن بودند خرید شکلات سفارشی آنلاین بود.

ھمه این ھا سبب بر این شد که برای سھولت در انجام و ارسال سریع سفارش شما مشتریان گرامی پلتفرم طراحی و خرید شکلات سفارشی آنلاین را برای اولین بار در ایران به وب سایت شوکولوگو اضافه نماییم. از امروز شما می توانید به راحتی چند کلیک شکلات سفارشی خود را آنلاین طراحی کنید و سفارش دھید. شکلات سفارشی مخصوص شما در بسته بندی ھای شیک در کمتر از یک ھفته در سراسر ایران به شما تحویل داده خواھد شد. کارشناسان ما در طول سفارش نیز ھمواره راھنمای شما خواھند بود.

شوکولوگو ، تولید کننده شکلات سفارشی با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو. جھت اطلاعات بیشتر از وب سایت ما دیدن فرمایید.

 
بدون نظر
  1. حبیبی می گوید

    سلام
    عالی بود
    ممنون از این معرفی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.