بلندگوی گلکسی هوم با دستیار هوشمند بیکسبی و کیفیت صدای فوق‌العاده طبیعی رونمایی شد

0

مدت‌ها است منتظر معرفی بلندگوی هوشمند سامسونگ هستیم تا اینکه امشب در رویداد معرفی گلکسی نوت ۹ با نام Galaxy Home رونمایی شد.

البته، سامسونگ امشب فقط تصاویری از گلکسی هوم را نمایش داد و هنوز این بلندگوی هوشمند برای عرضه به بازار کاملا آماده نشده است ولی همین رونمایی کلی هم کافی است تا بدانیم که رقیب جدید و جدی در بازار بلندگوهای هوشمند وارد شده است.

گلکسی هوم طراحی عجیب و غریبی شبیه به یک گلدان با چند پایه دارد. سه پایه فلزی بسیار قوی زیر این بلندگو برای قرارگیری روی میز نهارخوری بسیار مناسب است. کلیدهای کنترلی روی بخش بالایی بلندگو و به صورت کاملا تخت طراحی شدند.

بلندگوی هوشمند سامسونگ به دستیار صوتی دیجیتالی بیکسبی مجهز شده است و قابلیت سازگاری با دستگاه‌های دیگر مجهز به فناوری اسمارت‌تینگز را دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از ترکیب بیکسبی و اسمارت‌تینگز فرامین صوتی صادر کرده و دستگاه‌های دیگر را از راه دور کنترل کنند.

دستیار بیکسبی تمام قابلیت‌ها و کارهایی که روی یک تلفن هوشمند را انجام داده؛ روی گلکسی هوم نیز پیاده‌سازی می‌کند و با دستور Hi, Bixby فعال خواهد شد.

گلکسی هوم کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای دارد. حداقل سامسونگ در مراسم امشب این‌طور وانمود کرد چون از بلندگوهای صوتی AKG سود می‌برد. صدای این بلندگوها قدرتمند است و وقتی با یک ساب‌ووفر همراه شود؛ صدایی غنی و عمیق با پردازش طبیعی را فراهم می‌کند. هر گلکسی هوم شامل ۶ بلندگو و یک ساب‌ووفر است.

هشت میکروفون هم روی گلکسی هوم نصب شده است تا از راه دور صداهای محیط به طور شفاف شنیده و پردازش شود.

سامسونگ اعلام کرده یک قرارداد همکاری بلندمدت را با شرکت اسپاتیفای امضا کرده است تا کاربران بتوانند از سرویس‌های موزیک آنلاین روی گلکسی هوم استفاده کنند. البته، این قرارداد منحصر به گلکسی هوم نیست و از گوشی‌های تلفن همراه تا تلویزیون و بلندگوی را شامل می‌شود.

سامسونگ وعده کرده در کنفرانس توسعه‌دهنده‌گان خود در چند ماه آینده، اطلاعات بیشتری درباره گلکسی هوم ارایه بدهد.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.