اپلیکیشن ویرایش صدای AudioFix 2.0 با ویژگی‌های بهبودیافته حذف نویز، صدای زمینه و صدای باد رونمایی شد

بهبود کیفیت صداها روی آیفون و تکمیل پروژه‌ها در مک

0

امروز، شرکت Future Moments اعلام کرد نسخه جدیدی از اپلیکیشن AudioFix را برای تولیدکنندگان محتوا با گوشی منتشر کرده است تا بالاترین سازگاری با iOS 15 را داشته باشد.

این به‌روزرسانی باعث افزایش قدرت حذف نویز از صداها، انواع فیلترها، طراحی صداهای کامل‌تر و شفاف‌تر برای سازندگان محتوای گوشی‌های تلفن همراه می‌شود. همین‌طور، برای اولین بار این اپلیکیشن برای macOS ارائه شده است.

اپ AudioFix 2.0 نه تنها می‌تواند نویزها را تقویت، حذف یا کم و زیاد کند؛ بلکه می‌تواند صداها را از یک دنباله ویدئویی استخراج کند. این اپلیکیشن کاربران را قادر می‌سازد با استفاده از یک فیلتر و تنها با یک بار ضربه زدن، صدا را از بین ببرند یا صدای ضعیف یک ویدئو را تقویت کنند.

کاربران آیفون و مک او اس می‌توانند بدون هیچ هزینه اضافی اپلیکیشن AudioFix 2.0 را روی گوشی آیفون و دستگاه مک خود نصب کنند و به این ترتیب یک پروژه که با آیفون شروع شده است را در دستگاه مک ادامه یا تکمیل کنند.

AudioFix 2.0 یک پشتیبانی کامل از iOS 15 به عمل می‌آورد و یک موتور صوتی جدید به آن اضافه شده که باعث بهبود کیفیت صدا و تولید صداهای شفاف و تمیز بلندتر می‌شود. با این موتور صدای جدید می‌تواند برای تولید صدا یک محدوده صدایی تعریف کرد تا مطمئن شد صدا به اندازه کافی شفاف و تمیز است ولی آزاردهنده نیست.

چندین فیلتر جدید هم به این اپلیکیشن افزوده شده است تا کاربران بتوانند به صورت بی‌درنگ و سریع، ویرایش‌های صدایی مورد نظر خود را انجام دهند. برخی از این فلیترها عبارتند از:

تقویت‌کننده حجم صدا (Volume Booster)

حذف باد سخت (Hard Wind Removal)

حذف باد خفیف (Mild Wind Removal)

برداشتن صداهای بسیار خفیف پس‌زمینه (Strong Hiss Removal)

تقویت‌کننده صدای موسیقی زنده (Live Music Enhancer)

حذف صوت (ضعیف، متوسط و بالا) (Audio Fix)

سکوت (Silence)

صدای صاف‌تر (Audio Smoother)

اپلیکیشن AudioFix 2.0 روی اپ‌استور با قیمت ۱۹.۹۹ دلار موجود است و البته امکان دانلود نسخه آزمایشی آن وجود دارد.

شرکت Future Moments که سازنده اپلیکیشن AudioFix است؛ چندین اپلیکیشن دیگر برای بهبود رکوردهای صدا و ویدئو از جمله AudioMaster و VideoVerb را عرضه کرده است.

منبع provideocoalition
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.