به‌زودی دستیار صوتی بیکسبی سامسونگ برای کاربران ایرانی فعال می‌شود

2

برای اولین بار، دستیار صوتی بیکسبی سامسونگ روی اسمارت‌فون‌های گلکسی‌ اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس استفاده و معرفی شد. اگرچه؛ این دستیار از بانک اطلاعاتی و قدرتی مشابه دستیارهای صوتی آمازون، مایکروسافت، گوگل و اپل سود نمی‌برد ولی فقط در کشورهای امریکا و کره جنوبی فعال و قابل استفاده بود.

سامسونگ در مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۸ خبر داد بیکسبی قدرتمندتر شده و بسیاری از مشکلات قبلی آن رفع گردیده است. اکنون؛ خبر رسیده به‌زودی این دستیار صوتی برای ۲۰۰ کشور دنیا از جمله ایران فعال خواهد شد. سامسونگ می‌گوید این اتفاق به تدریج رخ خواهد داد و با ارایه به‌روزرسانی‌هایی؛ کاربران کشورهای مختلف می‌توانند از بیکسبی استفاده کنند.

سامسونگ می‌گوید دسترسی به بیکسبی از طریق یک به‌روزرسانی سیستم برای کاربران ایرانی فعال می‌شود. بنابراین؛ کاربران ایرانی نیم‌نگاهی به به‌روزرسانی‌های OTA گوشی‌های تلفن همراه گلسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس داشته باشد. با این به‌روزرسانی؛ بیکسبی به طور خودکار فعال و روی گوشی قابل استفاده است.

کاربران برای استفاده از بیکسبی روی گوشی‌های گلسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ کافی است دکمه مخصوص بیکسبی که در زیر دکمه کنترل صدا قرار داده شده است را فشار دهند تا به صفحه اصلی این اپلیکیشن منتقل گردند.

با فشردن و نگه‌داشتن دکمه بیکسبی؛ می‌توان فرامین صوتی به این دستیار داد تا انجام دهد. البته، فعلا بیکسبی فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند اما سامسونگ می‌گوید به‌زودی باز هم چندین زبان دیگر به آن افزوده خواهد شد.

مطمئنا استفاده از دستیار صوتی بیکسبی در ایران تجربه‌ای جدید، هیجان‌انگیز و مملو از اتفاق‌های غیرمنتظره برای کاربران ایرانی خواهد بود و چیزهای بیشتری درباره‌اش می‌شنویم.

 

 
2 نظرات
  1. فرشاد می گوید

    آپدیت بیکسبی تو هفته گذشته دستیار رو فعال کرده برای من و فرامین صوتی رو هم پشتیبانی می‌کنه الان.

  2. علی بروفر می گوید

    پروژه های هوشمند سازی در جهان به شدت در حال گسترش است و همه غول های تکنولوژی در حال سرمایه گذاری بر روی آن هستند. امیدوارم پیشبینی استیون هاکینگ در اینباره درست از آب در نیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.