فروشگاه Appscope مجموعه کاملی از وب‌ اپلیکیشن‌ها برای افرادی است که از نصب اپلیکیشن متنفر هستند یا مشکل کمبود فضا دارند

1

اپلیکیشن‌ها گوشی‌های موبایل را به ابزارهایی مفید در زندگی تبدیل می‌کنند.

اما مشکل بزرگ آن‌ها اشغال فضای گوشی و همین‌طور جلب توجه و اعتیاد کاربران به آن‌ها است. به‌طوری‌که گاهی اوقات بدون این اپلیکیشن‌ها نمی‌توانند زندگی کنند و وابسته به چند اپ می‌شوند.

فروشگاه اپلیکیشن Appscope با این هدف راه‌اندازی شده است که کاربران به جای نصب اپلیکیشن‌ها، نسخه تحت وب آن‌ها را در یک مرورگر وب اجرا کنند.

این فروشگاه مجموعه‌ای از بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل را جمع‌آوری کرده است ولی برای استفاده ازشان نیازی به نصب و اشغال فضای گوشی موبایل نیست. در نتیجه، افراد کمتر هم وابسته و معتاد به این اپ‌ها خواهند شد.

بهتر است بگوییم فروشگاه Appscope یک دایرکتوری مفید از برنامه‌های PWA یا همان وب اپلیکیشن‌ها است. این فروشگاه برای اولین بار در وب، تمام وب اپلیکیشن‌ها را دسته‌بندی کرده و با یک طراحی و دسترسی ساده‌تر و متفاوت به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

اجرای هر اپلیکیشن بدون نصب و اشغال فضا

برای هر وب اپلیکیشن هم یک شرح کوتاه، تصاویری از آن، فهرست ویژگی‌ها و در نهایت لینک اجرای وب اپلیکیشن است. به همه چیزی که برای استفاده از فروشگاه Appscope نیاز دارید؛ باز کردن وب‌سایت appsco.pe در یک مرورگر وب است.

به راحتی می‌توانید یک اپلیکیشن را از میان دسته‌های مختلف انتخاب و با زدن روی گزینه Launch App، وارد آن برنامه شوید. این فروشگاه به شما اجازه می‌دهد یک میانبر برای پرکاربردترین اپلیکیشن‌های خود بسازید تا سریع‌تر اجرا شوند.

روی این فروشگاه می‌توانید مجموعه کامل و مرتبی از بهترین اپلیکیشن‌های روزانه از جمله شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، نرم‌افزار مدیریت زمان و برنامه‌ریزی یا فهرست کارها، نرم‌افزارهای مکان‌یاب و نقشه، نرم‌افزارهای سبک زندگی و بازی و آموزشی‌ها مشاهده کنید.

هیچ‌یک از این اپلیکیشن‌ها نیاز به نصب ندارند و به طور خودکار نسخه به‌روزشده را برای‌تان اجرا می‌کنند. یکی از ویژگی‌های فروشگاه Appscope، پیشنهاد جدیدترین وب اپلیکیشن‌های اضافه شده به این مجموعه است.

چون وب اپلیکیشن‌ها به صورت محلی روی گوشی تلفن همراه شما اجرا می‌شوند؛ هیچ فضایی اشغال نمی‌کنند و بهترین گزینه برای کاربرانی هستند که از مشکل کمبود فضا روی اسمارت‌فون خود رنج می‌برند یا یک گوشی تلفن همراه قدیمی دارند.

ویژگی مهم‌تر این فروشگاه این است که خود Appscope هم یک وب‌اپلیکیشن یا PWA است و اجرای چندین باره آن در هر روز نمی‌تواند هیچ فضایی روی دستگاه ما اشغال کند یا داده‌ای را ذخیره نمی‌کند.

منبع

   
1 نظر
  1. احسان می گوید

    خیلی جالب و بدرد بخوره . فکر کنم آینده اجرای اپلیکیشن ها باشه . بد نیس در آینده نسخه ایرانیش هم اجرا بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.