معرفی کتاب: «ما در برابر شما»، نوشته فردریک بکمن

0

تازه‌ترین رمان فردریک بکمن -نویسنده‌ی رمان «مردی به نام اوه»- که به تازگی منتشر شده است «ما در برابر شما» نام دارد.

شهر شمالی بیورن‌استاد در رمان «شهر خرس» حوادث تکان‌دهنده‌ای را از سر گذراند. «ما در برابر شما» داستان این شهر است در ماه‌های پس از آن حوادث.

رمان «ما در برابر شما» را مى‌توان ادامه مستقل رمان «شهر خرس» دانست و تصویری است فشرده از روابط انسانی در شهری کوچک. داستانی درباره وفاداری، دوستی و عشقی که همه‌چیز را به مبارزه می‌طلبد.
دو دوست جدانشدنی، مایا و آنا، تابستان را در جزیره‌ای پنهان سپری می‌کنند، در تلاش برای پشت‌ سر گذاشتن دنیا، اما هیچ‌چیز آن‌طور که آن‌ها می‌خواهند پیش نمی‌رود.

رقابت میان بیورن‌استاد و شهر همسایه‌اش هد رفته‌رفته تبدیل می‌شود به نبردی خشن بر سر پول و قدرت، نبردی که وقتی تیم‌های هاکی دو شهر روبه‌روی هم قرار می‌گیرند به اوج خود می‌رسد. در گرماگرم این حوادث، راز زندگی یکی از جوانان هم برملا می‌شود و شهر را به این چالش می‌کشد که بالاخره می‌خواهد طرف چه ‌کسی را بگیرد.

الهام رعایی تا کنون چهار رمان از این نویسنده سوئدی را ترجمه کرده که همه توسط نشر نون منتشر شده‌اند.

رمان‌های «شهر خرس» «و هرروز صبح  راه خانه دورتر و دورتر می‌شود» «و من دوستت دارم» و «ما دربرابر شما». «ما دربرابر شما» به تازگی در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز نیز معرفی شده است. «مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسف است» «بریت‌ماری اینجا بود» و «تمام آنچه پسر کوچولویم باید درباره‌ی دنیا بداند» دیگر رمان‌های این نویسنده هستند.

ما در برابر شما

«ما در برابر شما»
فردریک بکمن
ترجمه از زبان سوئدی: الهام رعایی
نشر نون

بنر سایت دانلود فیلم نمایش دسکتاپ
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.