معرفی اپلیکیشن: آموزش علمی و حرفه‌ای تنفس و کاهش استرس با Breathe Pro

0

یکی از روش‌های کاهش استرس و رسیدن به آرامش، تنفس است. نفس‌های عمیق و دیافراگمی می‌توانند شما را از فضای بحرانی خارج کنند.

اما شاید ندانید که همین تنفس عمیق اصول علمی دارد و شما باید مهارت‌هایی را یاد بگیرید و تمرین کنید تا بتوانید به هدف برسید.

اپلیکیشن Breathe Pro می‌خواهد یک دوره حرفه‌ای تنفس برای برگزار کند و قدم به قدم شما را به سوی ساحل آرامش ببرد. شما همان‌طور که دارید دم و بازدم می‌کنید؛ تصاویر و صحنه‌هایی زیبا از طبیعت سراسر دنیا خواهید دید و احساس می‌کنید آن‌جا هستید.

به علاوه، می‌توانید در ضمن آموزش دیدن، میزان استرس خود را هم با کمک دوربین اسمارت‌فون اندازه‌گیری کنید. این اپلیکیشن سعی می‌کند با روش‌های ساده ولی علمی و موثر سطح استرس شما را کاهش دهد و یاد بگیرید چگونه در آینده خودتان را آرام کنید. این اپلیکیشن روی اپل واچ هم قابل نصب و استفاده است.

نفس عمیق بکشید تا چند بیماری درمان شوند

با داشتن اپ Breathe Pro، علاوه بر اینکه می‌توانید استرس‌ها و فشارهای روانی فوری خود را کاهش دهید؛ فرآیند خواب خودتان را هم بهتر خواهید کرد و بر افسردگی چیره می‌شوید.

بهبود ضربان قلب، جلوگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، کاهش دردهای میگرن، کاهش اضطراب‌های حاد و دوره‌ای و به طور کلی حرکت از وضعیت همیشه مضطرب به وضعیت آرامش از دستاوردهای این نرم‌افزار آیفون است.

پس از نصب برنامه Breathe Pro، دوره آموزشی و گام به گام ۲۸ روزه‌ای آغاز می‌شود. هر بازه آموزشی تنفس مدت زمانی ۲:۸ تا ۵:۵ ثانیه دارد. شما می‌توانید تمرین‌های را مرتب تکرار کنید.

در طول تمرین استرس خودتان را اندازه‌گیری و پیشرفت‌ها را دنبال کنید. تصاویر کارت پستالی این اپ سعی می‌کند شما را در سراسر جهان بگرداند و ذهنیت دیگری برایتان رقم بزند.

این اپلیکیشن در اپ‌استور امتیاز ۴.۷ را کسب کرده و با آیفون‌های سری ۱۰ سازگار است. در رده Medical رتبه ۱۷ را دارد و جزو محبوب‌ترین نرم‌افزارهای آیفون به شما می‌رود.

در حالت عادی قیمت این اپ ۲ دلار است ولی هم‌اکنون می‌توانید اپلیکیشن Breathe Pro را رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.