معرفی اپلیکیشن: آموزش علمی و حرفه‌ای تنفس و کاهش استرس با Breathe Pro

0

یکی از روش‌های کاهش استرس و رسیدن به آرامش، تنفس است. نفس‌های عمیق و دیافراگمی می‌توانند شما را از فضای بحرانی خارج کنند.

اما شاید ندانید که همین تنفس عمیق اصول علمی دارد و شما باید مهارت‌هایی را یاد بگیرید و تمرین کنید تا بتوانید به هدف برسید.

اپلیکیشن Breathe Pro می‌خواهد یک دوره حرفه‌ای تنفس برای برگزار کند و قدم به قدم شما را به سوی ساحل آرامش ببرد. شما همان‌طور که دارید دم و بازدم می‌کنید؛ تصاویر و صحنه‌هایی زیبا از طبیعت سراسر دنیا خواهید دید و احساس می‌کنید آن‌جا هستید.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

به علاوه، می‌توانید در ضمن آموزش دیدن، میزان استرس خود را هم با کمک دوربین اسمارت‌فون اندازه‌گیری کنید. این اپلیکیشن سعی می‌کند با روش‌های ساده ولی علمی و موثر سطح استرس شما را کاهش دهد و یاد بگیرید چگونه در آینده خودتان را آرام کنید. این اپلیکیشن روی اپل واچ هم قابل نصب و استفاده است.

نفس عمیق بکشید تا چند بیماری درمان شوند

با داشتن اپ Breathe Pro، علاوه بر اینکه می‌توانید استرس‌ها و فشارهای روانی فوری خود را کاهش دهید؛ فرآیند خواب خودتان را هم بهتر خواهید کرد و بر افسردگی چیره می‌شوید.

بهبود ضربان قلب، جلوگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، کاهش دردهای میگرن، کاهش اضطراب‌های حاد و دوره‌ای و به طور کلی حرکت از وضعیت همیشه مضطرب به وضعیت آرامش از دستاوردهای این نرم‌افزار آیفون است.

پس از نصب برنامه Breathe Pro، دوره آموزشی و گام به گام ۲۸ روزه‌ای آغاز می‌شود. هر بازه آموزشی تنفس مدت زمانی ۲:۸ تا ۵:۵ ثانیه دارد. شما می‌توانید تمرین‌های را مرتب تکرار کنید.

در طول تمرین استرس خودتان را اندازه‌گیری و پیشرفت‌ها را دنبال کنید. تصاویر کارت پستالی این اپ سعی می‌کند شما را در سراسر جهان بگرداند و ذهنیت دیگری برایتان رقم بزند.

این اپلیکیشن در اپ‌استور امتیاز ۴.۷ را کسب کرده و با آیفون‌های سری ۱۰ سازگار است. در رده Medical رتبه ۱۷ را دارد و جزو محبوب‌ترین نرم‌افزارهای آیفون به شما می‌رود.

در حالت عادی قیمت این اپ ۲ دلار است ولی هم‌اکنون می‌توانید اپلیکیشن Breathe Pro را رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.