معرفی اپلیکیشن: رانندگی همراه با ماجراجویی، حل معما و جنگ در بازی Tile Rider

0

تصور کنید در یک دنیای کوچک و مینیاتوری می‌خواهید با خودرویی باز هم کوچک رانندگی کنید.

موانع زیادی سر راه شما سبز می‌شوند. باید با مهارت‌های رانندگی و شگردهایی که بلدید؛ این موانع را پشت سر بگذارید. اما چالش شما در این بازی فقط به اینجا ختم نمی‌شود.

برای یافتن مسیر و رسیدن به مقصد باید معماهایی که پیش‌رو دارید را هم حل کنید و در ضمن با بیگانگان و دشمنان هم در جنگ باشید.

Tile Rider یک بازی با گیم‌پلی عالی، گرافیک جذاب و سرگرم‌کننده است. یک بازی موبایل تک نفره که در دل خودش هم رانندگی و هم ماجراجویی دارد.

۳۵ سطح و مرحله در این بازی تعریف شده که هر یک محیط و معماهای متفاوتی دارند و شما خسته نمی‌شوید. هر مرحله داستان و گیم‌پلی منحصربه‌فرد خودش را دارد.

چندین سطح اول بسیار ساده و حالت آموزشی دارند ولی همین‌طور که پیش می‌روید؛ سطح‌هایی ظاهر خواهند شد که چندین روز وقت و انرژی شما را می‌گیرند.

دردسرهای شیرین یک سردرد

می‌توانید در این بازی از حرکت‌های ترکیبی برای فعال کردن برخی اسلحه‌ها یا ترفندهای استفاده کنید. خود بازی گام‌به‌گام شما را آموزش می‌دهد چگونه از این ترفندها سود ببرید.

شما با خودروهای زامبی، موسیقی متن، هوش مصنوعی و گرافیک خیره‌کننده‌ای در Tile Rider روبرو می‌شوید و هرچقدر اسمارت‌فون شما قوی‌تر و به‌روزتر باشد؛ تجربه کاربری شما لذت‌بخش‌تر است.

در نسخه‌های جدید این بازی، علاوه بر اینکه زبان‌های دیگری غیر از انگلیسی به منوی بازی افزوده شده است؛ کارایی و گرافیک بازی بهبود یافته و هوش مصنوعی بهتری در بازی شاهد هستیم.

این هوش مصنوعی می‌تواند رفتار و حرکات شما را براساس بازی‌های قبلی پیش‌بینی کند و شما با چالش‌های سخت‌تری روبرو شوید.

هم در اندروید و هم در iOS این بازی امتیاز بسیار بالایی گرفته است و یکی از بازی‌هایی محسوب می‌شود که به طور اختصاصی برای ویندزفون توسعه داده شده است.

این بازی جذاب و سرگرم‌کننده روی گوشی‌های موبایل را می‌توانید از روی فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور به رایگان دانلود کنید. قیمت این بازی در شرایط عادی روی اپ‌استور ۴ دلار است.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.