معرفی بازی: تجربه بیلیاردی متفاوت به سبک آرکید روی آیفون و آیپد

0

بیلیارد یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها در میان جوانان است و بازی‌های موبایل بیلیارد هم آمار دانلود بالایی دارند.

اما غالب اپلیکیشن‌های بازی بیلیارد مانند ۸Ball Pool یک شبیه‌سازی از خود بازی در دنیای واقعی و مسابقات آنلاین آن هستند.

بازی Pocket Run Pool این قاعده را برهم زده و بازی بیلیارد را به سبک بازی‌های آرکید پیاده‌سازی می‌کند. بنابراین؛ شما می‌توایند با انداختن توپ‌ها در سوراخ‌ها به جمع‌آوری امتیاز و رکوردزنی مشغول باشید.

این امتیازها و رکوردها هم برای مسابقه با خودتان و هم دیگران به کار می‌آیند. می‌توانید با بازیکنانی از سراسر جهان مسابقه بدهید و رقابت‌های سختی را تجربه کنید.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

Pocket Run Pool به شما امکان می‌دهد بازی بیلیارد را در حالت‌های دیگری مانند Insta-Tournament و High Stakes Run نیز تجربه کنید.

هر دو این حالت‌ها قوانین خاصی دارند که با قوانین بیلیارد عادی و استانداردی که می‌شناسید؛ متفاوت هستند و باعث می‌شوند هیجان متفاوت و تجربه تازه‌ای داشته باشید.

مثلا، در بخش High Stakes Run باید توپ‌ها را با اولویت مشخص شده درون سوراخ‌ها بیندازید یا اینکه باید اهداف تصادفی از میان ۲۴ سوراخ انتخاب و بازی کنید.

بیلیاردی متفاوت

هنگام بازی با Pocket Run Pool این شانس را دارید که اگر کاملا مبتدی هستید و از بازی بیلیارد هیچ چیزی نمی‌دانید یا تا کنون بازی نکردید و قوانین آن را نیاموختید؛ یک سری آموزش‌های اولیه را بگذرانید و بعد وارد حالت استاندارد شوید.

خود بازی به تدریج مهارت‌های شما را افزایش می‌دهد و کنترل‌های بیشتری به بازی برایتان می‌سازد. کم‌کم کسب تجربه کرده و می‌توانید بالاترین امتیازها را به دست بیاورید.

گرافیک خود بازی ساده است ولی از توپ‌های رنگی و میز بیلیارد قشنگی سود می‌برد که اشتیاق شما برای بازی را دو چندان خواهد کرد. روی توپ‌ها اعدادی نوشته شده است تا در حالت‌های مختلف بازی، مشکلی نداشته باشید.

این اپلیکیشن روی آیفون و آیپد؛ به‌ویژه نسخه‌های جدیدتر و iOS 12 بسیار روان و راحت اجرا می‌شود. می‌توانید از موسیقی پس‌زمینه لذت ببرید یا صدای واقعی برخورد توپ با میز و افتادن آن‌ها در سوراخ‌ها را تجربه کنید.

این بازی در اپ‌استور امتیاز ۳.۹ از ۵ را توسط کاربران گرفته است و بسیاری از سایت‌های بررسی اپلیکیشن از آن تعریف و تمجید کردند. مزیت ویژه بازی بیلیارد روی Pocket Run Pool این است که تجربه متفاوتی برای کاربران رقم می‌زند و کپی‌برداری از ده‌های بازی بیلیارد دیگر در بازار نیست.

بازی Pocket Run Pool را می‌توانید به طور رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.