معرفی اپلیکیشن: فیلم، بازی، گالری عکس و هر چیزی در صفحه‌نمایش آیفون خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

0

هنوز توسعه‌دهنده‌های اپلیکیشن در حال آزمایش ایده‌های جدید برای رسیدن به نسل بعدی شبکه‌های اجتماعی هستند.

شاید در دهه جدید معنای شبکه‌های اجتماعی تغییر کند و کاربران تمایل به هیچ‌کاری نداشته باشند جز اینکه اسکرین‌شات خود را با دوستان و دیگران به اشتراک بگذارند.

مثلا، از راه دور با هم و در کنار هم فیلم ببینند؛ گالری عکس گوشی خود را مرور و لذت ببرند یا تصاویری از وب‌گردی خود را به اطلاع دیگران برسانند.

اپلیکیشن Squad به دنبال پیاده‌سازی این ایده است. یک نرم‌افزار اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات در چت با دوستان!

شما در این اپ می‌توانید هر چیزی روی صفحه‌نمایش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شاید دختران دوست داشته باشند خریدهای مجازی خود و پسران بازی فورتینت را در کنار دوستان خود تجربه کنند.

اپلیکیشن Squad اجازه می‌دهد تا ۶ نفر وارد یک چت ویدیویی شوند ولی به جای نشان دادن تصاویر زنده افراد، صفحه‌نمایش اسمارت‌فون آن‌ها را به اشتراک می‌گذارد.

شاید شبکه‌های اجتماعی محبوب آینده

شاید در نگاه اول کارکرد Squad چندان جذاب به نظر نرسد و یک اپ سطح پایین برای سرگرمی نوجوانان باشد ولی کارهای بسیار جالب و کاربردی با آن امکان‌پذیر است.

برای نمونه، به اشتراک‌گذاری مراحل پیشرفت یک پروژه، شرکت در جلسات brainstorm چند نفره، مرور خاطرات و تجربیات مشترک، یادگیری مشترک و به اشتراک‌گذاری پروفایل‌هایی برای تصمیم‌گیری جمعی و زنده.

این نرم‌افزار سعی می‌کند با استفاده از پلتفرم ReplayKit اپل از صفحه‌نمایش آیفون و آیپد عکس‌برداری کرده و با دیگران به اشتراک بگذارد.

در حالی‌که این برنامه در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد ولی تا ژوئن ۲۰۱۸ و همزمان با iOS 12 در دسترس نبود چون به پلتفرم ReplayKit روی این سیستم‌عامل نیاز داشت.

برای استفاده از این اپلیکیشن، علاوه بر iOS 11، نیاز به یک اینترنت پر سرعت LTE یا شبکه‌های ۵G (در آینده) دارید.

شاید در آینده، کاربران زیادی از اینستاگرام و اسنپ‌چت خارج شده و به شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر اسکرین‌شات مانند Squad بپیوندند.

اپلیکیشن چت و اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات Squad را رایگان از روی اپ‌استور اپل دانلود و نصب کنید.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.