معرفی اپلیکیشن: ایده‌ها و پروژه‌ها را با Dropbox Paper هوشمندتر به اشتراک بگذارید

0

بسیاری از ما برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها و اسنادمان در یک پروژه یا کار گروهی و تعاملی از Google Docs استفاده می‌کنیم.

گوگل داکس سازگاری و ادغام خوبی با سرویس‌های مختلف گوگل دارد و به راحتی می‌توانیم یک فایل را از جیمیل یا گوگل درایو به درون گوگل داکس آورده و کار کنیم یا برای مشاهده و تکمیل توسط دیگران به اشتراک بگذاریم.

استفاده از اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام برای ارسال فایل‌ها یا اشتراک‌گذاری آن‌ها میان چندین نفر هم باعث شده از اپلیکیشن‌های خوب پرورش ایده و پروژه غافل شویم.

شرکت دراپ‌باکس یک اپلیکیشن کار گروهی به نام Dropbox Paper دارد که آخرین به‌روزرسانی آن هم در ۳۰ جولای انجام شده و می‌تواند بهترین جایگزین برای گوگل داکس باشد.

رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و سبک است. حتی به نظر می‌رسد از گوگل داکس هم سبک‌تر باشد تا به راحتی بتوان یک پروژه یا سند جدید درست کرد، با رنگ‌های مختلف آن را تمایز کرد و سریعا با دیگران به اشتراک گذاشت.

Dropbox Paper در به‌روزرسانی‌های اخیر، پشتیبانی از انواع فایل‌های ویرایشگر متن، صفحه گسترده، ارایه و PDF را قرار داده و شما می‌توانید همانند گوگل داکس یا حتی مایکروسافت آفیس با اسناد اداری کار کنید.

اشتراک‌گذاری هر چیزی در چند ثانیه

تقریبا امکان جاساز کردن هر محتوایی از جمله عکس، ویدیو، صدا، موزیک و غیره را در این اسناد دارید. به راحتی می‌توانید یک توییت، موزیک از ساندکلاود، ویدیو از یوتیوب و چندین عکس از روی وب را درون اسناد پروژه جاساز کنید تا دیگران مشاهده و اجرا کنند.

در Dropbox Paper آزادی عمل شما بیشتر است و می‌توانید هوشمندتر ایده‌ها، پروژه‌ها و اسنادتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. می‌توانید همانند توییتر و فیسبوک افراد را تگ کنید تا فایل‌ها را مشاهده کنند یا اینکه لینک فایل‌ها را برایشان ایمیل کنید.

دراپ باکس پیپر امکان ارسال نظر و پیشنهاد یا پیام برای اعضای مختلف گروه را هم فراهم می‌کند. بنابراین؛ احتیاجی ندارید از این برنامه خارج شوید و با یک پیام‌رسان جداگانه کار کنید.

Dropbox Paper هم به صورت اپلیکیشن روی دستگاه‌های همراه اندرویدی و iOS قابل دسترس است و هم به صورت تحت وب روی لپ‌تاپ و دسکتاپ قابل استفاده است.

برای دانلود اپلیکیشن اندرویدی Dropbox Paper به فروشگاه گوگل‌پلی و برای دستگاه‌های iOS می‌توانید به فروشگاه اپ‌استور مراجعه کنید.

این اپلیکیشن روی هر دو پلتفرم رایگان است و برای استفاده از آن‌ کافی است یک حساب کاربری روی دراپ‌باکس داشته باشید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.