معرفی اپلیکیشن: برنامه‌ریزی کارهای کوچک روزانه و پروژه‌های بزرگ زندگی روی آیفون با اپلیکیشن The Hit List

0

یک ابزار ساده ولی قدرتمند برای برنامه‌ریزی و مدیریت روزانه کوچک‌ترین کارها و بزرگ‌ترین پروژه‌های چند ساله زندگی!

اپلیکیشن مدیریت کارهای The Hit List هم برای دستگاه‌های iOS در دسترس هستند و هم نسخه دسکتاپ آن برای سیستم‌های مک عرضه شده تا کاربران بتوانند به راحتی، امور روزانه، هفتگی، ماهیانه و حتی سالیانه و ۵ ساله خود را روی دستگاه‌های مختلف مدیریت و هم‌گام‌سازی کنند.

به علاوه، این برنامه برای اپل واج و سیستم‌عامل WatchOS نیز عرضه شده تا اعلان‌ها را روی مچ دست‌تان ردگیری کنید و بهتر بتوانید در آرامش به کارها برسید.

با سادگی و در کمترین زمان می‌توان یک کار یا فهرست جدید از کارها را ساخت، با برچسب‌ها و رنگ‌های مختلف متمایز ساخت و بعد رسیدگی کرد. انعطاف‌پذیری این برنامه در فهرست‌بندی کارها بالا است و بیشتر اوقات فقط نیاز به زدن یک ضربه روی صفحه‌نمایش آیفون و آیپد است.

برنامه‌ریزی زندگی روی آیفون

رابط کاربری ساده‌ای دارد که از مود شب هم پشتیبانی می‌کند. این رابط کاربری بیشتر شبیه به یک دفترچه یادداشت است و از منو و گزینه و پیچیدگی‌های معمول اپلیکیشن‌های مدیریت کارها روی آن کاسته شده است. کاربران می‌توانند ۶ پوسته یا استایل را برای The Hit List انتخاب کنند.

می‌توانید برای یک پروژه، چندین کار زیرمجموعه تعریف کنید و هریک از آن‌ها تاریخ و اطلاعات جزیی‌تری داشته باشند تا در نهایت بتوانید مرحله به مرحله یک پروژه را پیش ببرید. این قابلیت به شما امکان برنامه‌ریزی سالیانه و حتی دورتر را می‌دهد.

اپلیکیشن The Hit List با سرویس آی‌کلاود اپل قابل ادغام و سازگاری است تا از تقویم و اعلان‌های یادآوری بومی این سرویس هم استفاده کند.

کاربران می‌توانند برخی کارهای مهم و ضروری را با علایمی مانند / و @ برچسب‌گذاری کنند تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

این اپلیکیشن کاربردی را می‌توانید برای مدت محدود چند روزه‌ای به طور رایگان از روی اپ‌استور برای دستگاه‌های iOS دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.