۵ اپلیکیشن To-Do List که بهترین جایگزین برای برنامه Wunderlist هستند

اکنون که در غم از دست دادن Wunderlist هستید؛ بهترین فرصت برای یافتن یک اپلیکیشن بهره‌وری خوب دیگر است

0

اپلیکیشن Wunderlist در ماه می ۲۰۲۰ به طور رسمی بسته شد؛ اپلیکیشن مدیریت وظایف بسیار محبوبی که مبتنی بر سرویس‌های ابری هم بود ولی مایکروسافت با خرید شرکت توسعه‌دهنده آن، ۶Wunderkinder، در سال ۲۰۱۵، به تدریج این اپ را کشت و طرفداران آن را غمگین کرد.

مایکروسافت پس از بسته برنامه Wunderlist، اپلیکیشن بهره‌وری و To-Do List خودش به نام To Do را منتشر کرد که دارای بسیاری از ویژگی‌های مشابه Wunderlist است.

اگر شما هم یکی از کاربران و طرفداران Wunderlist هستید و هنوز نتوانستید یک اپلیکیشن مدیریت وظایف و بهره‌وری جایگزین پیدا کنید؛ در اینجا ۵ برنامه To-Do List عالی معرفی شده است که قطعا می‌توانند همان کارایی Wunderlist را داشته باشند:

To Do

اپلیکیشن To Do جانشین طبیعی Wunderlist است؛ چون مایکروسافت این برنامه را براساس ویژگی‌های Wunderlist توسعه داده است. در سال گذشته، این اپلیکیشن یک بازطراحی شد تا از نظر رابط کاربری و ظاهر گرافیکی نیز بیشتر شبیه به Wunderlist شود و از گزینه‌های رنگ و تصاویر پس‌زمینه بیشتر برخوردار شد. همین‌طور، حالت تاریک (dark mode) و قابلیت همگام‌سازی در مک و iOS و اندروید و ویندوز و وب به آن افزوده گردید.

از دیگر ویژگی‌های Wunderlist که در TO DO نیز یافت می‌شود؛ می‌توان به فهرست کردن گروه‌ها (پوشه‌ها)، steps یا subtasks و ضمیمه کردن فایل‌ها و اشتراک‌گذاری وظایف کاری اشاره کرد.

اپلیکیشن TO DO برای اندروید و iOS رایگان و نسخه تحت وب آن نیز در دسترس است.

Todoist

Todoist یک اپلیکیشن بهره‌وری و مدیریت وظایف، پروژه‌ها و اهداف خوب است. شما این برنامه را می‌توانید در پلتفرم‌های مختلفی از جمله مک، ویندوز، اندروید و iOS نصب و استفاده کنید و بهتر از همه این‌ها نسخه تحت وب Todoist است که خیلی خوب کار می‌کند و همیشه به‌روز و همگام‌شده است. همین‌طور، می‌توانید افزونه‌های Todoist را روی مرورگرهای وب نصب کنید. این اپلیکیشن با برنامه‌های دیگری مانند گوگل کلندر یا دراپ‌باکس ادغام می‌شود و قابلیت اشتراک‌گذاری اهداف و وظایف یا ردگیری بهره‌وری روزانه و هفتگی دارد.

اپلیکیشن Todoist برای اندروید و iOS و همین‌طور تحت وب به طور رایگان در دسترس است.

Things

برنامه Things شامل To-Do List، یادآوری و ردیابی اهداف است و در سیستم‌عامل مک می‌تواند در چندین پنجره کار کند. قابلیت جست‌وجوی سریع و جست‌وجوی برچسب در سراسر برنامه را دارد و به طور کامل بین iOS و MacOS هم‌گام‌سازی و ادغام می‌شود.

این اپلیکیشن برای پلتفرم‌های iOS و iPadOS و MacOS عرضه شده است و ۱۵ روز رایگان و پس از آن ۵۰ دلار برای مک، ۱۰ دلار برای آیفون و اپل واچ و ۲۰ دلار برای آیپد است.

Zenkit To Do

اپلیکیشن مدیریت وظایف Zenkit To Do براساس ظاهر و رابط کاربری Wunderlist طراحی شده است. این حرف را مدیرعامل شرکت Zenkit می‌گوید و اضافه می‌کند تمام ویژگی‌های Wunderlist را هم دارا است. از جمله لیست‌های هوشمند، اشتراک‌گذاری لیست‌ها، کامنت‌گذاری و ایجاد یادآوری‌ها!

این برنامه برای کاربران اینترنت رایگان است ولی می‌توانند برای دسترسی به تمام ویژگی‌ها به نسخه پریمیوم پولی ارتقا دهند. Zenkit To Do برای اندروید و iOS و تحت وب در دسترس است. نسخه Personal آن رایگان و نسخه Plus ماهیانه ۴ دلار برای هر کاربر و نسخه Business ماهیانه ۱۹ دلار است.

Twobird

اپلیکیشن Twobird از شرکت Ginger Labs یک برنامه ایمیل است که به شما اجازه می‌دهد یادداشت بسازید؛ یادآوری تنظیم کنید؛ وظایفی را تعریف کرده و نظرات خود را بنویسید و در یک مکان، قابلیت همکاری گروهی داشته باشید. این برنامه از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است؛ مثلا می‌توانید یک یادداشت را به اشتراک بگذارید و یک لیست خرید را به یک لیست میهمانی تبدیل کنید.

اپلیکیشن Twobird برای ویندوز، مک، iOS و اندروید به صورت رایگان در دسترس است.

منبع Cnet
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.